Омелян розповів, якими коштами наповнять державний дорожній фонд

17.09.2016 г. в 10:28, espreso

В Міністерстві інфраструктури планують створення державного дорожнього фонду, який фінансуватимуть за рахунок акцизів на паливо та "віньєток" на іноземний транспорт.

Про це розповів очільник відомства Володимир Омелян в ефірі Еспресо.TV.

"Ми будуємо систему, яка передбачає те, що має бути створений дорожній фонд. Нехай він наступного року буде профінансований на 75 чи на 50 відсотків лише, ще через рік трохи більше. Але це буде чітка система, коли ми розуміємо, що маємо гарантований обсяг фінансування", - розповів він.

Також міністр зазначив, що ключовим джерелом наповнення державного дорожнього фонду є акцизи.

"Акцизи на паливо, яке імпортується в країну. Джерелами є також так звані віньєтки на іноземний ваговий транспорт, який заїжджає в Україну і користується нашими автошляхами. Ще є інші дрібні джерела наповнення", - розповів Омелян.

загрузка...
Еще одна новость

За два місяці газ на АЗС сильно подорожчав

17.09.2016 г. в 10:28, mmr

Поки водії продовжують активно переобладнувати свої машини під скраплений газ — ціна на нього ставить рекорди замість обіцяного здешевлення! Нині цей газ вартує вже 11,30 — 11,66 гривні за літр, пише газета “Експрес”. — З липня, тобто за два місяці, гуртові ціни на скраплений газ зросли на 50% і більше, — розповідає Геннадій Рябцев, заступник директора науково-технічного центру “Психея”. — Подорожчання відбулося через дефіцит цього ресурсу. Зараз ринок недораховує приблизно третини місячного обсягу споживання. — Чому на ринку бракує скрапленого газу? — Тому що автомобілісти відмовляються від дорогого бензину, — — вважає Сергій Куюн, директор консалтингової групи “А-95”. — Таких темпів ніхто не очікував. Тому газу елементарно не вистачає. — Скільки саме…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У Раді пропонують впровадити безмитне ввезення авто

17.09.2016 г. в 10:28, intvua

У Раді представили законопроект, який передбачається надання можливості імпорту машин без оплати митних платежів для учасників АТО. Автором відповідного проекту стала Юлія Тимошенко, передає automotoclub.info. Відповідно до пояснювальної записки, зараз учасники антитерористичної операції на Донбасі повинні платити податки, які збільшують вартість авто удвічі. Екс-прем'єр заявила, що введення пільг для військовослужбовців, які мають статус учасника АТО, повинне стати одним із найважливіших завдань Ради. Із обмежень, які вказані у проекті, відзначається можливість безмитного імпорту лише одного транспортного засобу упродовж року.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть