Почему не надо пить при разгоне на Tesla Model S P90D

17.09.2016 г. в 11:40, infocar

Электромобиль Tesla Model S P90D не расходует даже миллилитра бензина. Но это не мешают ему быть одним из самых быстрых авто на Земле, поэтому и пассажирам «заряженной» Теслы не помешают навыки космонавтов.

Tesla Model S P90D разгоняется от 0 до 100 км в час за 3,1 секунды. Нетрудно догадаться, что сидящие в автомобиле при наборе скорости ощущают на себе перегрузки. Насколько они сильны? Конечно, можно углубиться в физику и назвать точные показатели, но зачем, если всё можно увидеть на реальном примере.

Так, хозяин P90D решил провести следственный эксперимент, задействовав в нем собственных детей. Суть проста – попить водички, когда папа нажмет полный газ. Насколько это реально – смотрите:

загрузка...
Еще одна новость

Експерт прогнозує подорожчання бензину за кілька тижнів

17.09.2016 г. в 11:40, pogliad

Вартість пального може здорожчати на 2 грн/л. Ціноутворення в роздрібній мережі на бензин залежить від зовнішніх цін на нафтопродукти і курсу гривні до долара. Поки ці два основні фактори створюють передумови до подорожчання бензину. Про це у коментарі зазначив президент асоціації “Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України” Леонід Косянчук, пише finance.ua. - Місяць тому міжбанк був 24,35-24,50 грн. за долар, на вчора міжбанк склав 26,77 грн. за долар. Це означає, що гривня втратила 2 грн. на одному доларі. А курс гривні впливає на роздрібну ціну пального безпосередньо і дуже швидко, адже податки у нас сплачуються у валюті (євро), яка не повинна “ходити” в країні. Потім на кордоні з євро перераховують на гривню, тобто держава фактично нічого не втрачає, тут вона себе убезпечила…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Карма настигла: микроавтобус, убегая с места ДТП, пробил колесо и врезался в столб (Видео)

17.09.2016 г. в 11:40, facenews

В пятницу в Киеве на бульваре Перова микроавтобус Renault Trafic совершил ДТП, после чего водитель попытался скрыться. Однако, за уехавшим с места аварии микроавтобусом поехали свидетели. Удирая от них, водитель Renault повредил колесо, но даже это его не остановило. Проехав еще несколько десятков метров с пробитым колесом, на улице Курнатовского водитель не справился с управлением, вылетел на пешеходном переходе на тротуар и врезался в бетонную электроопору. Люди, находившиеся на тротуаре, не попали под неуправляемое авто. Очевидцы не дали водителю Renault убежать, а прибывшие вскоре на место аварии полицейские задержали водителя. Прибывшие медики «скорой помощи» осмотрели мужчину, но от помощи он отказался. Очевидцы утверждают, что водитель Renault, находился в состоянии глубокого алкогольного опьянения. Вскоре его увезли на осмотр …

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Омелян розповів, якими коштами наповнять державний дорожній фонд

17.09.2016 г. в 11:40, espreso

В Міністерстві інфраструктури планують створення державного дорожнього фонду, який фінансуватимуть за рахунок акцизів на паливо та "віньєток" на іноземний транспорт. Про це розповів очільник відомства Володимир Омелян в ефірі Еспресо.TV. "Ми будуємо систему, яка передбачає те, що має бути створений дорожній фонд. Нехай він наступного року буде профінансований на 75 чи на 50 відсотків лише, ще через рік трохи більше. Але це буде чітка система, коли ми розуміємо, що маємо гарантований обсяг фінансування", - розповів він. Також міністр зазначив, що ключовим джерелом наповнення державного дорожнього фонду є акцизи. "Акцизи на паливо, яке імпортується в країну. Джерелами є також так звані віньєтки на іноземний ваговий транспорт, який заїжджає в Україну і користується нашими автошляхами. Ще є інші дрібні джерела наповнення", - розповів Омелян.

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть