Українці створили нову бойову машину

17.09.2016 г. в 13:12, znaj

Українські інженери створили нову військово-окопну машину на базі КрАЗу.

За даними розробників, траншейно-котлованна машина призначена для риття траншей і котлованів у ґрунтах різних категорій.

Крім того за її допомогою можна засипати виямки і розчищати майданчики.

Під час роботи над новим зразком техніки була змінена конструкція рами під установку складного землерийного устаткування і штовхаючого відвалу бульдозера.

За статистикою "Укроборонпрому"наразі задіяні понад 1700 одиниць спеціальної техніки, більшість із якої вже суттєво застаріла.

Військові експерти зазначають, що в сьогоднішніх умовах устаткування потребує оновлення – старі зразки не можуть експлуатуватися на рівні з новими.

загрузка...
Еще одна новость

Для власників економних автомобілів зростуть витрати

17.09.2016 г. в 13:12, automotoclub

Автомобільний газ, на який так розраховували водії, що переобладнували свої машини, почав підніматися в ціні. Головною причиною подорожчання скрапленого газу на українських заправках є коливання курсу гривні. – Одна з ключових причин — це обвал курсу. В принципі, ціни на газ коливаються разом з цінами на пальне. Зараз у нас тренд до підвищення…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Почему не надо пить при разгоне на Tesla Model S P90D

17.09.2016 г. в 13:12, infocar

Электромобиль Tesla Model S P90D не расходует даже миллилитра бензина. Но это не мешают ему быть одним из самых быстрых авто на Земле, поэтому и пассажирам «заряженной» Теслы не помешают навыки космонавтов. Tesla Model S P90D разгоняется от 0 до 100 км в час за 3,1 секунды. Нетрудно догадаться, что сидящие в автомобиле при наборе скорости ощущают…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть