Чому українці не поспішають приганяти дешеві вживані авто? Основні чинники

17.09.2016 г. в 19:03, finance

Різниця у вартості на вторинному ринку України і в Прибалтиці відрізняється приблизно на 20 – 25%.

Власне основна причина – низька платоспроможність населення. Пільгові акцизи стосуються досить вузького сегмента автомобілів з датою випуску не старше за 2010 рік і стандартом Євро 5.

Також варто враховувати ту обставину, що за останні два роки ціна на вживані автомобілі на внутрішньому ринку також знизилася, чому сприяло зростання пропозиції за викидними цінами автомобілів зі сходу країни та з Криму.

Ще одним фактором виступає правило: одне авто, ввезене за пільговим акцизом, на одного українця, що відсікає перекупників від досить вигідної схеми.

При цьому для звичайного громадянина, крім необхідності розбиратися з потрібними документами для ввезення автомобіля, постає проблема оформлення візи.

Так, з огляду на різницю у вартості автомобілів, наприклад Golf класу, можна дійти висновку, що різниця у вартості на вторинному ринку України і в Прибалтиці відрізняється приблизно на 20 – 25% на користь останньої.

Однак витрати на оформлення та доставку автомобіля в Україну за «пільговою схемою» скоротять цей розрив на 5-7%, що не влаштує багатьох.

Крім того, є низка додаткових обмежень. Так, протягом одного року громадянин України не тільки має право заплатити менші акцизи, якщо ввозить з-за кордону один автомобіль, але і зазначений транспортний засіб не може бути проданий протягом одного року з дня реєстрації транспортного засобу.

Зрештою перед українцями стоїть вибір: шукати уживане авто в Європі і їхати за ним самому, що пов’язане з перспективою самостійного оформлення всього пакета необхідних документів, або спробувати знайти бажаний автомобіль на внутрішньому ринку за трохи більшою ціною, але з меншими проблемами при оформленні та постановці покупки на облік. Багато хто віддає перевагу другому варіанту.

загрузка...
Еще одна новость

Поліцейський-самоук створив літакомобіль

17.09.2016 г. в 19:03, znaj

Незвичайний літакомобіль для перегонів збудував 40-річний поліцейський Джефф Блох з американського міста Кершау, що в Південній Кароліні. Для цього йому знадобився вживаний фургон Toyota та фюзеляж старого літака Cessna 310 1956, пише Novate. Восьмиметровий автомобіль Джефф збудував спеціально для 24–годинних перегонів, що проходять у штаті за…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Nissan срочно отзывает 120 тысяч авто

17.09.2016 г. в 19:03, avtoblog

Причина отзыва - угроза возгорания машин. Сервисная акция затронет модели Murano и Maxima 2015-2017 модельных годов, которые были реализованы на рынке США. Такое заявление сделали представители северо-американского подразделения бренда. В компании пояснили, что причиной отзыва послужила вероятность протекания тормозной жидкости из насоса антиблокировочной…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть