Як самому визначити якість бензину?

17.09.2016 г. в 19:56, mmr

Всім відомо, що якість бензину на наших автозаправках не завжди відповідає нашим очікуванням. Та й державним стандартам воно теж не завжди відповідає. Безумовно, детальний аналіз якості бензину можна провести виключно в спеціалізованій лабораторії. Однак є кілька простих і ефективних способів визначити поганий бензин, так би мовити в польових умовах.

1. На запах бензину. Всім відомо як пахне бензин, тому може насторожити якийсь інший запах: запах скрапленого газу, сірководню, нафталіну.

2. Можна перевірити на колір. По можливості, перелийте бензин в прозору ємність і зверніть увагу на колір (він повинен бути блідо-жовтий без домішок). Також можна перевірити якість автомобіля за допомогою марганцівки. Якщо при її добавці бензин зафарбували в рожевий колір – це означає що є домішка води.

3. Також перевірити якість бензину можна перевірити в такий спосіб: капнути на руку бензин. Він буде неякісним, якщо розтягнеться жирною плямою. Бензин буде якісним, якщо буде сушити шкіру.

4. Досить змочити лист звичайного паперу в невеликій кількості бензину. Якщо трохи почекати або подути на листок, то бензин випарується. За кольором листа і визначається якість палива. Якщо папір залишилася білим, то все добре, а от якщо ви бачите зміна кольору, то краще поїхати на іншу заправку. Масну пляму – наявність гасу, крапля води – повна катастрофа.

5. Щоб визначити, чи немає там непотрібних смол, знадобиться ще крапля бензину і скло. Підпалюємо бензин і дивимося на результат. Якщо після згоряння на склі залишилися білі кола, то все просто відмінно.

Якщо кільця на склі вийшли жовтуватого або коричневого кольору, значить, в бензині є смоли, які можуть привести до пошкодження двигуна або паливної системи. По тих же слідах, які залишилися після згоряння бензину на склі, можна розрізнити і наявність інших зайвих компонентів. Наприклад невеликі крапельки означають наявність в бензині дизельного палива або якогось масла.

загрузка...
Еще одна новость

Чому українці не поспішають приганяти дешеві вживані авто? Основні чинники

17.09.2016 г. в 19:56, finance

Різниця у вартості на вторинному ринку України і в Прибалтиці відрізняється приблизно на 20 – 25%. Власне основна причина – низька платоспроможність населення. Пільгові акцизи стосуються досить вузького сегмента автомобілів з датою випуску не старше за 2010 рік і стандартом Євро 5. Також варто враховувати ту обставину, що за останні два роки ціна…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Поліцейський-самоук створив літакомобіль

17.09.2016 г. в 19:56, znaj

Незвичайний літакомобіль для перегонів збудував 40-річний поліцейський Джефф Блох з американського міста Кершау, що в Південній Кароліні. Для цього йому знадобився вживаний фургон Toyota та фюзеляж старого літака Cessna 310 1956, пише Novate. Восьмиметровий автомобіль Джефф збудував спеціально для 24–годинних перегонів, що проходять у штаті за…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть