Як самому визначити якість бензину?

17.09.2016 г. в 19:56, mmr

Всім відомо, що якість бензину на наших автозаправках не завжди відповідає нашим очікуванням. Та й державним стандартам воно теж не завжди відповідає. Безумовно, детальний аналіз якості бензину можна провести виключно в спеціалізованій лабораторії. Однак є кілька простих і ефективних способів визначити поганий бензин, так би мовити в польових умовах.

1. На запах бензину. Всім відомо як пахне бензин, тому може насторожити якийсь інший запах: запах скрапленого газу, сірководню, нафталіну.

2. Можна перевірити на колір. По можливості, перелийте бензин в прозору ємність і зверніть увагу на колір (він повинен бути блідо-жовтий без домішок). Також можна перевірити якість автомобіля за допомогою марганцівки. Якщо при її добавці бензин зафарбували в рожевий колір – це означає що є домішка води.

3. Також перевірити якість бензину можна перевірити в такий спосіб: капнути на руку бензин. Він буде неякісним, якщо розтягнеться жирною плямою. Бензин буде якісним, якщо буде сушити шкіру.

4. Досить змочити лист звичайного паперу в невеликій кількості бензину. Якщо трохи почекати або подути на листок, то бензин випарується. За кольором листа і визначається якість палива. Якщо папір залишилася білим, то все добре, а от якщо ви бачите зміна кольору, то краще поїхати на іншу заправку. Масну пляму – наявність гасу, крапля води – повна катастрофа.

5. Щоб визначити, чи немає там непотрібних смол, знадобиться ще крапля бензину і скло. Підпалюємо бензин і дивимося на результат. Якщо після згоряння на склі залишилися білі кола, то все просто відмінно.

Якщо кільця на склі вийшли жовтуватого або коричневого кольору, значить, в бензині є смоли, які можуть привести до пошкодження двигуна або паливної системи. По тих же слідах, які залишилися після згоряння бензину на склі, можна розрізнити і наявність інших зайвих компонентів. Наприклад невеликі крапельки означають наявність в бензині дизельного палива або якогось масла.

загрузка...
Еще одна новость

Чому українці не поспішають приганяти дешеві вживані авто? Основні чинники

17.09.2016 г. в 19:56, finance

Різниця у вартості на вторинному ринку України і в Прибалтиці відрізняється приблизно на 20 – 25%. Власне основна причина – низька платоспроможність населення. Пільгові акцизи стосуються досить вузького сегмента автомобілів з датою випуску не старше за 2010 рік і стандартом Євро 5. Також варто враховувати ту обставину, що за останні два роки ціна на вживані автомобілі на внутрішньому ринку також знизилася, чому сприяло зростання пропозиції за викидними цінами автомобілів зі сходу країни та з Криму. Ще одним фактором виступає правило: одне авто, ввезене за пільговим акцизом, на одного українця, що відсікає перекупників від досить вигідної схеми. При цьому для звичайного громадянина, крім необхідності розбиратися з потрібними документами для ввезення автомобіля, постає проблема оформлення візи. Так, з огляду …

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Поліцейський-самоук створив літакомобіль

17.09.2016 г. в 19:56, znaj

Незвичайний літакомобіль для перегонів збудував 40-річний поліцейський Джефф Блох з американського міста Кершау, що в Південній Кароліні. Для цього йому знадобився вживаний фургон Toyota та фюзеляж старого літака Cessna 310 1956, пише Novate. Восьмиметровий автомобіль Джефф збудував спеціально для 24–годинних перегонів, що проходять у штаті за зразком знаменитих заїздів у Франції. Але в американській версії заїздів беруть участь незвичайні машини-саморобки. Авто він назвав Spirit of LeMons. Воно навіть має свій реєстраційний номер, обладнана головними вогнями, стоп-сигналами, індикаторами поворотів і номерним знаком. Повідомляється, що автомобіль розганяється до 140 км/год. Цього цілком досить, аби претендувати на перемогу в перегонах. Цікаво, щ…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть