Украинский авторынок обрушился на 78%

17.09.2016 г. в 20:29, avtoblog

Об этом свидетельствует статистика «Укравтопром».

Продажи поддержанных автомобилей на рынке Украины рухнули на 78 процента. Об этом свидетельствуют данные аналитической фирмы «Укравтопром», где подчеркивают, что уровень продаж новых авто наоборот вырос на более чем шестьдесят процентов.

Согласно опубликованным данным, объемы продаж транспортных средств на Украине выросли на полтора процента. Причем наибольшей популярностью пользовались модели, представленные японским автопроизводителем Toyota. Только по итогам августа было продано 778 машин Тойота, что свидетельствует о приросте на тридцать процентов, в сравнении с аналогичным отчетным периодом прошлого сезона. В количественном выражении, в августе на Украине дилеры реализовали 7,4 тысяч поддержанных авто.

Если провести сравнение с месячными данными, то статистика свидетельствует о небольшом приросте авторынка Украины, в среднем на семнадцать процентов. Причем наблюдается тенденция отказа украинцев от авто коммерческого класса. Эксперты утверждают, что причины столь резкой просадки рынка поддержанных авто в Украине остаются неустановленными.

загрузка...
Еще одна новость

Водіїв, що сідають п'яними за кермо, хочуть лікувати

17.09.2016 г. в 20:29, zmi

Черкаські поліцейські пропонують лікувати тих, хто дозволяє собі сідати за кермо у нетверезому стані. Такі запобіжні дії хочуть запровадити через величезну кількість нетверезих водіїв, які їздять черкаськими дорогами. "Це потрібна ціла програма, я рахую, виявили людину п'яною за кермом - це вже алкоголік, значить це повинна бути державна програма в обов'язковому порядку, окрім того, що вилучаються права, обов'язково потрібно пройти курс лікування. Якщо результати лікування є - можна сідати за кермо, тому що просто так штрафувати, мені здається, не допоможе", - коментує начальник УПП у м. Черкаси Вадим Лісничук.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як самому визначити якість бензину?

17.09.2016 г. в 20:29, mmr

Всім відомо, що якість бензину на наших автозаправках не завжди відповідає нашим очікуванням. Та й державним стандартам воно теж не завжди відповідає. Безумовно, детальний аналіз якості бензину можна провести виключно в спеціалізованій лабораторії. Однак є кілька простих і ефективних способів визначити поганий бензин, так би мовити в польових умовах. 1. На запах бензину. Всім відомо як пахне бензин, тому може насторожити якийсь інший запах: запах скрапленого газу, сірководню, нафталіну. 2. Можна перевірити на колір. По можливості, перелийте бензин в прозору ємність і зверніть увагу на колір (він повинен бути блідо-жовтий без домішок). Також можна перевірити якість автомобіля за допомогою марганцівки. Якщо при її добавці бензин зафарбували в рожевий колір – це означає що є домішка води. 3. Також перевірити якість бензину…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть