Водіїв у жовтні очікує неприємний сюрприз

18.09.2016 г. в 02:07, autodriving

Вартість газу для автомобілів продовжить зростати не лише у вересні, але й протягом жовтня, змушуючи водіїв затягувати паски тугіше. Серед причин росту – небажання трейдерів шукати заміну поставкам газу із Росії та Білорусі, пише autonews.

Таку думку висловив заступник директора науково-технічного Центру “Психея” Геннадій Рябцев і додав, що довгострокові контракти на поставки газу для автівок у трейдерів відсутні.

“Ринок у нас непрозорий, ці проблеми ніхто не вирішує. Адже ні в кого немає довгострокових контрактів. А адже за контрактами постачальники продають паливо безперебійно. Що стосується термінових поставок, природно, для цього вільного ресурсу не було. Цей вільний ресурс йшов в ту ж Російську Федерацію, адже там теж зріс попит на газ для автомобілів через високі ціни на бензин. Така ж ситуація склалася і в Білорусі. Зрозуміло, чому обсяги виробництва на білоруському ГПЗ в Річиці скорочуються — немає сировини. Відповідно, падають і обсяги переробки. І потрібно шукати нових постачальників”, – повідомив Рябцев.

загрузка...
Еще одна новость

Электромобили в Украине серьезно подешевеют

18.09.2016 г. в 02:07, siteua

Депутаты обновили законопроект, которым предлагали использовать налоговую скидку при покупке электромобиля. Теперь они предлагают воспользоваться этой скидкой и для покупки солнечных батарей и электростанций. Законопроект номер 4033а, который был подан группой народных депутатов 19 июля, на днях дополнен новой нормой. Проект с 8 сентября с обозначением…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Швеции придумали, как не пугать пешеходов машинами без водителей (видео)

18.09.2016 г. в 02:07, glavnoe

Шведская компания Semcon представила самоуправляемый автомобиль, который «улыбается» пешеходам. Специально для этого в решетку радиатора машины встраивается дисплей. Как пояснили представители компании Semcon, они провела исследование, по итогам которого выяснилось, что восемь из 10 пешеходов ищут зрительный контакт с водителями перед пересечением…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть