7 маловідомих фактів про електромобілі

19.09.2016 г. в 11:20, finance

В опублікованому днями дослідженні компанії Bloomberg йдеться про початок революції електромобілів і її вплив на суспільство. Автори доповіді виділили сім цікавих фактів, мало відомих тим, хто не дуже пильно стежить за розвитком екологічно чистого транспорту.

1. За даними Bloomberg, ціни на батареї для електромобілів впали на 65% за минулі 5 років.

2. Світові продажі електромобілів зросли на 57% у першій половині 2016, незважаючи на падіння цін на нафту. За цей період було продано 285 тисяч одиниць.

3. Зараз на дорогах усього світу більше 1 мільйона електромобілів.

4. Volkswagen має намір вкласти в електромобілі $11,2 млрд у найближчі 10 років, щоб до 2025 року вони становили 25% продажів компанії.

5. В автомобільній промисловості однієї лише Європи зайняті до 12 мільйонів осіб, і перехід з викопного палива на електрику призведе до суттєвих змін у ланцюжку поставок. Постраждають виробники коробок передач, паливних і вихлопних систем.

6. У Китаї 200 мільйонів електробайків, і їх кількість постійно зростає.

7. У Європі 7% доходів від податків надходить від податків на бензин і дизельне паливо. До того ж, чиста енергія і транспорт вимагають набагато більших попередніх інвестицій, ніж традиційні технології, тож будь-яке серйозне зрушення в цьому напрямку потребує нових довгострокових вкладень капіталу.

загрузка...
Еще одна новость

Китайці з Great Wall випускають нові потужні кросовери

19.09.2016 г. в 11:20, f1analytic

На автосалоні в китайському Ченду компанія Great Wall не тільки представила оновлений кросовер Haval H2, але і проголосила нову маркетингову політику. Компактний кросовер Haval H2 випускається з 2013 року. Представлена в Ченду модернізована машина стала першою моделлю Haval, яка буде випускатися в двох версіях, у відповідності з новою маркетинговою…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Видео: Водитель Ferrari мастерки объехал обезумевший Ford

19.09.2016 г. в 11:20, motormania

На трассе Нюрбургринг пилот Ferrari 458 предотвратил столкновение, мастерски уклонившись от безумного маневра водителя Ford Fiesta. Американский хетч двигался с небезопасной скоростью, создавая аварийную ситуацию для многих машин на трассе, а в один прекрасный момент вовсе совершил невообразимое — решил срезать угол прямо через трассу. Такой маневр…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть