Американці визначили ідеальний автомобіль

19.09.2016 г. в 20:42, mmr

Як повинен виглядати найбільш затребуваний покупцями автомобіль з’ясували американські маркетологи. Щоб передбачити успішність нових моделей автомобілів на ринку можна використовувати дані, отримані при цьому дослідженні.

Група дослідників проаналізувала переваги покупців щодо нових моделей машин різних американських марок, які вийшли на ринок в 2003-2010 роках. З’ясувалося, що великий вплив на вибір дизайну автомобіля надає його клас.

Найбільшою популярністю в сегменті продукції економ-класу користуються ті машини, які відрізняться найбільш дорогим дизайном, що нагадує продукцію категорії “люкс”.

На ринку дорогих машин, навпаки, популярністю користуються ті автомобілі, які витримані в типовому стилі для компанії-виробника.

Найбільшим успіхом користуються ті автомобілі, які поєднують в собі риси і унікальності, і “мейнстріму”, повідомляє Journal of Marketing.

Отримані висновки в майбутньому можуть бути використані компаніями для розробки більш затребуваного дизайну автомобілів. Також за допомогою цих даних можна буде прогнозувати продажі нових автомобілів на ринку, відзначили вчені.

Як підкреслюють автори роботи, Отриманий алгоритм також можна використовувати і при розробці зовнішнього вигляду іншої техніки – мобільних телефонів, “розумних” годинників, підкреслюють дослідники.

загрузка...
Еще одна новость

Автомобіль, що впав з порому в Керченську протоку, витягли з води — відео

19.09.2016 г. в 20:42, hromadskeradio

Автомобіль, який 16 вересня впав з порома в Керченську протоку, витягли з води. Відео з цією операцією виклали користувачі в соціальній мережі. Нагадаємо, що водій автомобіля не дочекався швартування порому і почав рух. Через це машина звалилася з порома в воду і затонула. Сам водій не постраждав, його заарештували на 10 діб.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Що робити, якщо потрапив у ДТП: покрокова інструкція і корисні поради

19.09.2016 г. в 20:42, mmr

Дорожньо-транспортна пригода – це завжди шок для водія, яким би досвідченим він не був. Особливо така прикрість збиває з пантелику тих, хто потрапив у ДТП вперше. Журналісти сайту “24” підготували для вас детальну інструкцію і важливі поради, як діяти у випадку ДТП. Ці ж самі поради стануть у нагоді, якщо у ДТП потрапили ваші близькі чи друзі, або…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть