Англійці придумали розкладний позашляховик

20.09.2016 г. в 10:23, znaj

Англійська компанія Global Vehicle Trust (GVT) почала робити розкладні вантажівки-всюдиходи "OX", повідомляє Hi-News.

Ці недорогі та практичні всюдиходи можна самостійно зібрати годин за шість. Англійці створили вантажівку недорогою та практичною.

За словами розробників, таке рішення стане в нагоді в країнах, що розвиваються.

Основна ідея компанії - розробка та виробництво дешевих автомобілів, за допомогою яких можна перевозити пасажирів і вантажі.

Головною особливістю всюдиходів "OX" є мобільність. Шість вантажівок поміщаються в кубічний дванадцятиметровий контейнер, а для складання не потрібно особливих навичок. Кожна вантажівка може перевозити до 1,8 тонни.

Робочий прототип вантажівки вже демонструють у Лондоні.

загрузка...
Еще одна новость

Українських водіїв попередили про суттєве здорожчання пального

20.09.2016 г. в 10:23, mmr

Оглядач Марк Поллов прокоментував можливе здорожчання найдешевшого пального для автомобілів в Україні – скрапленого газу. Експерт зауважив, що на українських заправках почав стрімко зростати в ціні навіть скраплений газ пропан-бутан. За словами експертів, це пов’язано з перебоями у поставках російського газу і подорожчанням долара на внутрішньому ринку, за який імпортери купують газ за кордоном. Відповідно, уже у вересні цього року скраплений газ може зрости до 15 гривень за літр. Оглядач нагадав, що лише протягом місяця ціна зрідженого газу на вітчизняних заправках зросла приблизно на 13% − із з 10,50 гривень 19 серпня до 12,95 гривень за станом на 14 вересня. Пояснюючи причини цього подорожчання, експерти здебільшого нарікають на проблеми з російським газом, проте є і інші причині. «Починаюч…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чем грозит российское дизельное эмбарго армии и водителям Украины

20.09.2016 г. в 10:23, ubr

Чем грозит российское дизельное эмбарго армии и водителям Украины Экспортеры нефтепродуктов будут контролировать украинский рынок по-новому: через компании в лояльной РФ части Европы В начале сентября на украинском рынке нефтепродуктов состоялась одна из крупнейших разовых оптовых сделок — Минобороны обязалось выкупить за 399,8 млн. грн. более 24 тыс. т "технического" дизтоплива, которое ранее держалось в украино-белорусском продуктопроводе Мозырь-Ужгород для поддержания рабочего давления. Выкачиваемое из трубопровода топливо имеет старый стандарт Евро-3, который может нанести вред современным двигателям и запрещен к обороту на внутреннем рынке. Но несмотря на эти технические нюансы, закупка старого топлива позволила отечественному военному ведомству сэкономить 170 млн. грн. на условиях без предоплаты. За счет этой сделки с Минобороны компания-владелец трубопровода, "Прикарпатзападтранс…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть