На дороги США виїдуть автобуси за 800 тис доларів

21.09.2016 г. в 08:08, znaj

Автобус Catalyst E2, що зможе змінити міські автобуси на традиційних видах палива завдяки ресурсу батареї на більш ніж 500 км ходу, представила вчора каліфорнійська компанія Proterra.

Як пишуть західні ЗМІ, дл електричного громадського транспорту не потрібно створювати складну інфраструктуру станцій для поповнення заряду акумулятора, оскільки автобуси пересуваються по одному і тому ж маршруту. Те, що дехто вважає проблемою – п'ятигодинний час для підзарядки –теж не представляє собою безвихідної ситуації. Як правило, громадський транспорт завжди припаркований на всю ніч.

Коштує цей диво - автобус 799 тисяч доларів. Це удвічі дорожче за автобус на дизпаливі, однак Catalyst E2 дозволяє скоротити витрати на паливо і поточне технічне обслуговування.

За словами віце-президента компанії з продажу Метта Хортона, акумуляторні батареї новинки здатні виробляти до 660 кВт⋅г електроенергії.

Catalyst E2 виїде на вулиці США вже в наступному році.

загрузка...
Еще одна новость

В Раде готовится закон, который приведет к глобальному повышению цена на бензин и дизель

21.09.2016 г. в 08:08, autodriving

В Верховной Раде готовится новый закон, который приведет к очередному глобальному повышению стоимости горючего на территории Украины, пишет autonews.com.ua. Закон «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины», с одной стороны, предусматривает отмену акциза с розничной реализации нефтепродуктов, но одновременно предлагает повысить ставку основного акциза на бензины, ДТ и сжиженный газ. Предлагается повысить размер акцизных ставок до 42 евро (порядка 1250 гривен) за тысячу литров топлива.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинцы начали разбирать автомобили

21.09.2016 г. в 08:08, autodriving

С начала года продажи автомобилей возрасли на 48% по сравнению с прошлым годом. С января по август украинцы купили 38,3 тыс. легковых машин. Об этом сообщают в Укравтопроме. Больше всего покупали марки Toyota — 4,3 тыс, Renault — 3,5 тыс. и Volkswagen — 3,3 тыс. Среди моделей наиболее популярна Volkswagen Jetta. Эту модель с начала года приобрели более 1500 тыс. украинцев. На втором месте — KIA Sportage, на третьем — Renault Logan. Напомним, после снижения ставки акцизного сбора на бывшие в употреблении автомобили растаможили более 1300 импортных авто.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Україна придумала, чим замінити російський автогаз

21.09.2016 г. в 08:08, eizvestia

Танкер Epic St. Thomas, який ходить під прапором Сінгапуру, доправив у порт Чорноморська близько 2,5 тис. т зрідженого газу. Про це повідомляє Нафторинок.інфо. “Перелив у вагони-цистерни закінчиться вже 19 вересня. Після цього газ буде розподілений по нашим опорним ГНС у Південній і Центральній Україні”, – зазначив гендиректор Газтрон-Україна Владислав Колодяжний. Окрім того він додав, що незабаром компанія очікує на ще одну поставку зрідженого газу по морю. Зазначимо, що це перша в історії України поставка по морю. Раніше українські морські термінали робили перевалку скрапленого газу тільки на експорт, в основному в Туреччину. Імпорт зрідженого газу морським шляхом став можливий через цінову ситуацію на ринку. У ситуації, що склалася з високою вартістю і нерегулярними відвантаженнями, українські учасник…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть