Покупці придивляються до вживаних європейських машин

21.09.2016 г. в 17:46, mmr

Продажі нових автомобілів в Україні зросли майже наполовину порівняно з попереднім роком. Про це повідомили в асоціації “Укравтопром”.

Із січня по серпень українці купили 38 389 нових легковиків. Це на 18,5 тис. більше, ніж 2015-го. Найчастіше купували японські “Тойоти” — 4 350 машин. На другому місці — французькі “Рено”. Їх продали 3 350. З моделей найбільше продавали німецький седан “Фольксваґен Джета” вартістю 494,8 тис. грн, корейський позашляховик “Кіа Спортедж” за 554,4 грн і французький седан “Рено Логан”, що коштує від 300 тис. грн, пише gazeta.ua.

— Через нестабільність гривні й економічної ситуації люди відкладали покупку. Особливо протягом 2014–2015 років. Тоді через підвищення долара автомобілі подорожчали більш як удвічі. Цьогоріч ціни на машини стабілізували. Люди звикли до них. Тому й почали потроху купувати, — говорить 52-річний Олег Назаренко, директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і диллерів.

Ще 2013-го серед лідерів із продажу ­нових автомобілів були вітчизняні ЗАЗ, китайські “Чері” та “Джилі”. Зараз вони не ввійшли й у “сімку” найпродаваніших ­марок в ­Ук­раїні.

— Їхні машини щонайменше на третину дешевші від корейських, японських і французьких. Але після підняття долара ціни на віт­чизняні та китайські моделі теж підскочили на 100–150 тисяч гривень. Вони стали надто дорогі для своїх покупців. Зарплати ж залишилися на рівні 2014 року. Тому люди, які збиралися купувати ЗАЗи та “Чері”, або взагалі не беруть авто, або придивляються до вживаних європейських машин. Люди середнього й вищого достатку продовжують купувати автомобілі відомих світових марок.

загрузка...
Еще одна новость

Штраф в 1 мільйон доларів за порушення швидкісного режиму

21.09.2016 г. в 17:46, infokava

Рекордний штраф за перевищення був виписаний за перевищення швидкості в Швейцарії. Водій в Швейцарії перевищив допустиму швидкість, і дане порушення було зафіксовано поліцією. Штраф, який був виписаний любителя швидкої їзди, кинув його в шок. Йому належить заплатити один мільйон доларів. А вся справа в тому, що в Швейцарії розмір штрафу нефіксований, а безпосередньо залежить від розміру заробітної плати порушив.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

С чем связан всплеск продаж автомобилей в августе?

21.09.2016 г. в 17:46, autosvit

Как уже сообщалось , в августе, не смотря на спад деловой активности, авторынок демонстрировал бурный рост. Усилиями всех операторов удалось реализовать 5624 новых автомобилей, что на 58% больше, чем год назад. Секретами увеличения продаж, с нашими читателями поделились ведущие импортеры и дилеры страны. Лидером украинского авторынка в августе, стала Toyota, сумевшая занять вернуть себе лидирующую 1-ю позицию. По сравнению с июлем, продажи Toyota в августе увеличились на 23%. На второе место в рейтинге, с призового, но бронзового третьего, поднялись автомобили Renault. По сравнению с июлем, их продажи выросли почти на 34%. Как сообщили в «Рено Украина», рост объемов реализации здесь связывают с тем, что в августе в салонах Renault прошло много интересных акций. А именно – «Зимни…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

КрАЗ в обход санкций закупает российские двигатели

21.09.2016 г. в 17:46, autotheme

Так, первую партию российских двигателей закупили через одну из балтийских фирм Кременчугский автомобильный завод (КрАЗ) (Полтавская обл.) в обход санкций закупает российские двигатели Ярославского моторного завода (ЯМЗ). Об этом сообщает "КременчугТoday", ссылаясь на собственные источники. "На предприятии, чтобы обойти санкции, первую партию двигателей закупили через одну из балтийских фирм", - отмечает издание. Так, с началом российской агрессии в 2014 году на "АвтоКрАЗ" решили отказаться от двигателей ЯМЗ. Вместо них на автозаводе пробывали устанавливать моторы Deutz, Cummins, Daimler, Fiat, WEICHAI, Ford и даже Toyota. "Однако двигатели европейских, китайских, японских и американских производителей не удовлетворяли инженеров руководство завода - они либо очень…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть