Honda дасть змогу водіям бачити крізь автомобілі

22.09.2016 г. в 14:17, autocentre

Honda подала патент на комплекс систем безпеки, що дають можливість водію мати «рентгенівський зір». Японці переконані, що нові винаходи допоможуть у зменшенні кількості ДТП.

У комплекс нових технологій входить три системи, одна з яких за допомогою сенсорних датчиків визначає наявність пішоходів, які опинилися в «сліпій зоні». Деякою мірою це аналог уже звичного контролю «мертвих зон», тільки тут система виводить інформацію про пішоходів (що опинилися поза полем зору водія) на проекційний екран.

Ще одна система має на меті створити невидимий зв’язок між трьома авто – вашим автомобілем і двома машинами, що їдуть позаду та спереду. За інформацією розробників, суть нової технології полягає в обміні даними про швидкість та дистанцію між транспортними засобами, котрі їдуть один за одним.

Нарешті найцікавішою і найбільш незвичайною системою є «рентгенівський зір» водія. Принцип системи також ґрунтується на обміні інформацією між трьома автомобілями, котрі їдуть в ряд. У разі небезпеки перша машина передає екстрений сигнал третій машині, подаючи водію інформацію на проекційний екран. Таким чином водій останнього автомобіля фактично зможе бачити крізь другу машину, що дасть змогу йому змогу зреагувати швидше і запобігти можливій ДТП.

загрузка...
Еще одна новость

В Киеве "герой парковки" оставил авто на "парковке для оленей"

22.09.2016 г. в 14:17, segodnya

Водители продолжают парковаться с нарушениями. В Киеве водитель автомобиля с луганскими номерами припарковался прямо на газоне. Любопытно, что водителя не остановила даже табличка с надписью "Газон – парковка для оленей" и нарисованной мордой рогатого животного.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В 2017 году украинских водителей ждут новые «сюрпризы»

22.09.2016 г. в 14:17, hyser

В следующем году украинских водителей ждут новые «сюрпризы». Кабинет Министров Украины до 2017 года имплементирует водительские права формата ЕС. Об этом сообщается на сайте украинского правительства. Документ вводит единые для всех государств-членов ЕС положения относительно выдачи национальных удостоверений водителя для обеспечения взаимного признания…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть