Кияни лютують: невдалий дорожній знак "калічить" транспорт

22.09.2016 г. в 15:34, znaj

Кияни висловлюють обурення нещодавно встановленими попереджувальними знаками, які заважають проїзду громадського транспорту.

Відповідні фото розмістили користувачі в мережі Facebook.

Зокрема, мешканцям столиці не зрозуміло – чому знак повісили так низько, і як при цьому рухатися тролейбусам та маршруткам.

" Повісили табличку на рівні дзеркал тролейбусів і автобусів. Лівий бік таблички "покоцаний" капітально, деякі собі дзеркала подряпали, але перевісити її вище ніхто і не думає", - пишуть в коментарях до фото.

загрузка...
Еще одна новость

В центре Киева появился современный переход из цветной брусчатки

22.09.2016 г. в 15:34, Сегодня

"Зебра" сделана из красно-белой брусчатки повышенной прочности. В Киеве на перекрестке ул. Богдана Хмельницкого и ул. Терещенковской появился пешеходный переход из цветной брусчатки красно-белого цвета. Это уже 2-й такой переход в столице. К идее дорожников натолкнули физические характеристики брусчатки – на ней плохо держится краска или пластик, и поэтому дорожная разметка пешеходного перехода быстро изнашивается. Поэтому, чтобы обеспечить безопасность пешеходов при пересечении проезжей части, автодоровцы оборудовали "зебру" из красно-белой брусчатки, изготовленной из бетона повышенной прочности толщиной 12 см. Благодаря специальным технологиям на покрытии плитки обеспечена шероховатость, которая соответствует требованиям стандартов по безопасности движения. Напомним, что первый такой пешеходный переход был сделан на перекрестке ул. Богдана Хмельницкого с ул. Лысенко (напроти…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Honda дасть змогу водіям бачити крізь автомобілі

22.09.2016 г. в 15:34, autocentre

Honda подала патент на комплекс систем безпеки, що дають можливість водію мати «рентгенівський зір». Японці переконані, що нові винаходи допоможуть у зменшенні кількості ДТП. У комплекс нових технологій входить три системи, одна з яких за допомогою сенсорних датчиків визначає наявність пішоходів, які опинилися в «сліпій зоні». Деякою мірою це аналог уже звичного контролю «мертвих зон», тільки тут система виводить інформацію про пішоходів (що опинилися поза полем зору водія) на проекційний екран. Ще одна система має на меті створити невидимий зв’язок між трьома авто – вашим автомобілем і двома машинами, що їдуть позаду та спереду. За інформацією розробників, суть нової технології полягає в обміні даними про швидкість та дистанцію між транспортними засобами, котрі їдуть один за одним. Нарешті найцікавіш…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть