Кияни лютують: невдалий дорожній знак "калічить" транспорт

22.09.2016 г. в 15:34, znaj

Кияни висловлюють обурення нещодавно встановленими попереджувальними знаками, які заважають проїзду громадського транспорту.

Відповідні фото розмістили користувачі в мережі Facebook.

Зокрема, мешканцям столиці не зрозуміло – чому знак повісили так низько, і як при цьому рухатися тролейбусам та маршруткам.

" Повісили табличку на рівні дзеркал тролейбусів і автобусів. Лівий бік таблички "покоцаний" капітально, деякі собі дзеркала подряпали, але перевісити її вище ніхто і не думає", - пишуть в коментарях до фото.

загрузка...
Еще одна новость

В центре Киева появился современный переход из цветной брусчатки

22.09.2016 г. в 15:34, Сегодня

"Зебра" сделана из красно-белой брусчатки повышенной прочности. В Киеве на перекрестке ул. Богдана Хмельницкого и ул. Терещенковской появился пешеходный переход из цветной брусчатки красно-белого цвета. Это уже 2-й такой переход в столице. К идее дорожников натолкнули физические характеристики брусчатки – на ней плохо держится краска или пластик,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Honda дасть змогу водіям бачити крізь автомобілі

22.09.2016 г. в 15:34, autocentre

Honda подала патент на комплекс систем безпеки, що дають можливість водію мати «рентгенівський зір». Японці переконані, що нові винаходи допоможуть у зменшенні кількості ДТП. У комплекс нових технологій входить три системи, одна з яких за допомогою сенсорних датчиків визначає наявність пішоходів, які опинилися в «сліпій зоні». Деякою мірою це аналог…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть