Відеохіт: гонщик шокував сміливими трюками (ВІДЕО)

22.09.2016 г. в 18:44, eizvestia

Неймовірні трюки, від яких перехоплює подих, виконує на своєму Ford Focus RS RX всесвітньо відомий 48-річний американський гонщик Кен Блок.

Під час шалених маневрів на автомобілі чоловікові вдається дивом не зачіпати стіни і перешкоди, пише Novoston. Він виписує ідеально рівні кола на самому краю обриву, і навіть проноситься перед поїздом, який рухається на великій швидкості, інформує eizvestia.com/uk/news-ukr.

Відеоролик, опублікований на YouTube, де Блок демонструє свій професіоналізм, менш ніж за два тижні набрав понад десять мільйонів переглядів, і кожного дня ця цифра зростає.

загрузка...
Еще одна новость

Ехать за автомобилем в Европу или купить дома?

22.09.2016 г. в 18:44, o-doroge.com

Известно, что в Украине б/у автомобили на 20% дешевле, чем в Прибалтике. Эксперты авторынка попытались разобраться в причинах этого. Основной причиной называется низкая платежеспособность населения Украины. Льготные акцизы не могут сильно повлиять на ситуацию, потому что они касаются лишь узкого сегмента автомобилей, имеется ввиду не раньше 2010…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Тернопільські водії вигадали метод, як зекономити на платній парковці

22.09.2016 г. в 18:44, teren

Буквально за кілька метрів від ділянки із платним паркуванням авто, водій залишив свою іномарку... на тротуарі. Для того, щоб не платити за паркування в центрі міста, тернопільські водії вирішили паркуватись перед платною парковкою, заїжджаючи на тротуар. Фото, надіслане постійним читачем видання, зроблене по обіді, 21 вересня, на площі Героїв…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть