«Автовіджим» в законі: розкрита нова схема викрадання авто

23.09.2016 г. в 11:35, autonews

Журналісти провели розслідування, у якому викрили нову схему викрадення автівок.

Героями розслідування стали члени однієї з київських родин, які здавали в оренду своє авто колишньому міліціонерові. Подружжя довірилось орендареві, однак задля безпеки вони встановили трекер на авто. Одного дня машина раптом зникла з Києва.

Коли власник приїхав на місце знаходження автівки, то вона виявилась вже перереєстрованою на нового власника та з іншими номерами.

Доки подружжя намагалось повернути власне авто, винаймач, колишній полковник міліції, відточував навички вже на інших машинах. На його рахунку понад 60 вкрадених авто.

Усі постраждалі показали майже однакові документи – довіреності та договори продажу автівок, які оформляли за підробними документами. Єдиною зачіпкою у всіх був лише один і той самий винаймач.

За три роки слідства та судів, колишнього полковника міліції до повної відповідальності так і не притягли. Суд обрав йому лише запобіжний захід та посадив під домашній арешт.

загрузка...
Еще одна новость

Беспилотное авто улыбается пешеходам (видео)

23.09.2016 г. в 11:35, politeka

Развитие автомобилей без водителей продолжается невероятными темпами, впрочем так же быстро растут опасения пешеходов, которых заботит, как двухтонная машина будет реагировать на них на улицах. Когда за рулем человек, отмечает издание, пешеход может ему по крайней мере кивнуть или встретиться взглядом. Но как кивать роботу? На самом деле беспилотные автомобиле (в идеале и в большинстве случаев) прекрасно распознают и признают пешеходов. Для обеспечения уверенности международная компания Semcon, специализирующаяся на развитии технологий, разработала автономный концепт-кар, который дарит пешеходам улыбку, информируя о возможности безопасно перейти улицу. В компании заявляют, что для взаимодействия с людьми «беспилотникам» необходимо найти общий язык. Поэтому на решетку радиатора помещается экран, на котором возникает эта самая улыбка.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чому європейці відмовляються від дешевих авто

23.09.2016 г. в 11:35, znaj

В Україні вартість б/в автомобілів з Європи складає кілька тисяч доларів через митні збори та інші паперові тяганини, які необхідні для законної експлуатації. Але в ЄС такі машини продають по 300 євро, і вони не користують особливим попитом. У Німеччині можна знайти на сайтах оголошень тисячі машин за 300-500 євро, які на ходу. При цьому, більшість з них не старіші 2000 року - для експлуатації необхідно провести несуттєвий ремонт. Однак навіть це змушує європейців витрачати десятки тисяч євро на нові автомобілі. Річ у тім, що німецьке законодавство також потребує багато клопоту із б/в машиною. Для початку необхідно пройти техогляд, після чого привести авто у стан, відповідний усім нормам. Крім того, щойно придбану машину можуть відправити на утилізацію. Таким чином, європейця…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Україна придумала, чим замінити російський автогаз

23.09.2016 г. в 11:35, eizvestia

Танкер Epic St. Thomas, який ходить під прапором Сінгапуру, доправив у порт Чорноморська близько 2,5 тис. т зрідженого газу. Про це повідомляє Нафторинок.інфо. “Перелив у вагони-цистерни закінчиться вже 19 вересня. Після цього газ буде розподілений по нашим опорним ГНС у Південній і Центральній Україні”, – зазначив гендиректор Газтрон-Україна Владислав Колодяжний. Окрім того він додав, що незабаром компанія очікує на ще одну поставку зрідженого газу по морю. Зазначимо, що це перша в історії України поставка по морю. Раніше українські морські термінали робили перевалку скрапленого газу тільки на експорт, в основному в Туреччину. Імпорт зрідженого газу морським шляхом став можливий через цінову ситуацію на ринку. У ситуації, що склалася з високою вартістю і нерегулярними відвантаженнями, українські учасник…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть