5 клонів ВАЗ-2101 “Копійка”, про які ніхто не знав

24.09.2016 г. в 20:38, mmr

Багато з нас добре знають, що ВАЗ-2101 – це не що інше, ліцензійна копія італійського FIAT-124. Однак мало хто в курсі, що за час випуску 124-го, тобто з 1966 по 1974 рр, ліцензія і документація по виробництву цієї моделі були продані не тільки СРСР, а й іншим країнам, включаючи Індію, Туреччину, Іспанію і т.д, пише topgir.com.ua.

Тому Копійка має побратимів не тільки в особі Фіата. Ми нарахували ще 5 клонів. З ними і хочемо тебе познайомити, так би мовити, в пізнавальних цілях.

загрузка...
Еще одна новость

5 клонів ВАЗ-2101 “Копійка”, про які ніхто не знав

24.09.2016 г. в 20:38, mmr

Багато з нас добре знають, що ВАЗ-2101 – це не що інше, ліцензійна копія італійського FIAT-124. Однак мало хто в курсі, що за час випуску 124-го, тобто з 1966 по 1974 рр, ліцензія і документація по виробництву цієї моделі були продані не тільки СРСР, а й іншим країнам, включаючи Індію, Туреччину, Іспанію і т.д, пише topgir.com.ua. Тому Копійка має побратимів не тільки в особі Фіата. Ми нарахували ще 5 клонів. З ними і хочемо тебе познайомити, так би мовити, в пізнавальних цілях.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ЗАЗ-970 – українська спроба побудувати мікровен

24.09.2016 г. в 20:38, mmr

За радянських часів з серійним автопромом були серйозні проблеми. Кількість випущених моделей була дуже скромною для такої великої країни і купити їх могли не всі, в основному через те, що вироблялося їх зовсім небагато. Однак, фантазія вітчизняних конструкторів працювала на повну силу. За стінами автомобільних заводів народжувалися унікальні проекти, велика частина з яких, на жаль, там і залишалася, пише o-doroge.com. У 60-і роки Європа була поглинена мікролітражними автомобілями, японський автопром виробляв незрозуміло що, а американці ліпили величезні дорожні кораблі. У цей час на заводі «Комунар» готувалася до випуску перспективна модель ЗАЗ-966, на базі якої було вирішено побудувати невеликий фургон. Перший прототип був, по суті, лише з іншим компонуванням, ніж в автомобіля ЗАЗ-966. Всі…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Платят все: как в Польше работает система штрафов

24.09.2016 г. в 20:38, liga

Польше удалось построить правовое государство. Казалось бы, при чем тут штрафы Приехав неделю назад в Варшаву, нас угораздило не закомпостировать билеты в метро - и уже внизу эскалатора мы "попались" в руки паре контролеров (к слову, они всегда ходят парами). Пришлось заплатить штраф - около 3 500 грн. Эта сумма была гораздо больше, чем стоимость билетов на троих из Киева до Варшавы, гораздо больше, чем стоимость такси от вокзала до квартиры по ночному тарифу, и даже больше, чем проездные абонементы на троих на три месяца. Никакие стенания и объяснения, что мы только приехали, не разобрались, что мы не понимаем польского, что сейчас половина второго ночи и мы жутко устали, не возымели минимального воздействия. С нами были вежливы, но непоколебимо настойчивы в выписывании штрафа и удерживании наших паспортов в крепких контролерских руках. Вс…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть