Яким буде VIP-мінівен для Кремля. Перші зображення

25.09.2016 г. в 13:17, autocentre

Опубліковано патентні ескізи мікроавтобуса під робочою назвою «Автомобіль багатомісний пасажирський». Роботи зі створення VIP-мінівена для Кремля тривають у рамках проекту «Кортеж».

Перші зображення потрапили в Мережу завдяки Роспатенту. Варто зазначити, що російський мінівен для кремлівської «верхівки» – поки що існує лише в ескізах. Чи таким буде повнорозмірний прототип – невідомо.

За чутками, урядовий мінівен не є пріоритетним. Наразі розробники сконцентрували зусилля на створенні представницького седана ЄМП-4123 і позашляховика ЄМП-4124. Отже, зображення VIP-мінівена для Кремля, можливо, разюче відрізнятимуться від дослідного зразка.

За попередніми даними, мікроавтобус ЄМП-4125 конкуруватиме з Mercedes V-класу і Volkswagen Multivan, а силовою установкою стане бензиновий двигун V8.

Нагадаємо, проект «Кортеж» передбачає створення цілої низки машин російського виробництва, на яких пересуватиметься політична еліта Кремля. Спочатку планувалося скласти перші машини до 2017 року, пізніше терміни перенесли на 2018 рік, а нині ходять чутки про старт виробництва в 2020 році.

загрузка...
Еще одна новость

Стало известно, куда увозят угнанные авто

25.09.2016 г. в 13:17, autodriving

О разоблачении разветвленной преступной группировки сообщает пресс-служба Государственной пограничной службы Украины. Участники банды занимались кражей машин престижных марок на территории нашей страны и далее переправляли угнанные авто за пределы Украины по поддельным документам. Чтобы установить всю схему, оперативники пограничных подразделений…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине ожидается резкое повышение стоимости бензина

25.09.2016 г. в 13:17, o-doroge.com

На сайте Государственной фискальной службы опубликован законопроект, предполагающий отмену акцизного сбора с розничной продажи нефтепродуктов одновременно с повышением ставки акциза на бензин, дизельное топливо и сжиженный газ. Законопроект опубликован для обсуждения общественности перед внесением в Верховную Раду. Повышение ставок акцизов…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть