Автомобілі іноземної реєстрації. Прикордонники придумали нововведення

25.09.2016 г. в 17:25, mmr

Дуже скоро автомобілі іноземної реєстрації зможуть перетинати український кордон на спеціально виділеній смузі, що має скоротити черги.

Держприкордонслужба зважилася на черговий крок щодо скорочення автомобільних черг на пунктах пропуску через український кордон. На цей раз було вирішено пустити автомобілі іноземної реєстрації за спеціальною виділеній смузі. Поки це стосується тільки двох пунктів пропуску: “Рава-Руська” та “Краковець”. Як показує статистика, більшість автомобілів іноземної реєстрації належить громадянам України, які перетинають кордон кожні п’ять днів.

Нововведення хочуть ввести поки тільки в експериментальному порядку – на один місяць. З цього приводу було проведено відповідна координаційна нарада між представниками Держприкордонслужби, поліції Львівської області та Львівської митниці. Якщо експеримент покаже свою ефективність, то автомобілі іноземної реєстрації перетинатимуть КПП по спеціальній смузі на постійній основі.

Поки що остаточного рішення не прийнято, проте в соцмережах вже розгорілася гаряча дискусія щодо доцільності такого нововведення Держприкордонслужби. Багато водіїв вважають, що автомобілі іноземної реєстрації в більшості своїй їздять через інший пропускний пункт – “Ягодин”. А про нього в планах прикордонників ні слова.

Крім того, автомобілісти нарікають, що спеціальні смуги будуть введені тільки в сервісних зонах КПП, хоча черги з автомобілів починаються за багато сотень метрів до них.

загрузка...
Еще одна новость

Как выбрать и растаможить иномарку

25.09.2016 г. в 17:25, autodriving

Уже полтора месяца действуют льготные ставки акциза на ввозимые иномарки, вроде бы автомобилисты должны стремиться поехать в Европу за дешевыми машинами… Но мы не видим никакого ажиотажа. Что же случилось, почему так нашумевший закон вызвал так мало отклика? Во-первых, купить автомобиль и растаможить его по сниженному тарифу может только будущий…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Видеошок: жуткие краш-тесты грузовиков (видео)

25.09.2016 г. в 17:25, segodnya

Шведская компания Scania опубликовала видео недавних краш-тестов своих новых моделей. Грузовые автомобили, так же как и легковые, вполне успешно проходят испытания на безопасность. Например, шведская компания Scania опубликовала видео недавних краш-тестов своих новых моделей. Грузовики бьют о жесткий барьер, устраивают лобовое столкновение…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть