Розпізнає жести та розуміє людську мову. У Запоріжжі створили унікальний безпілотний позашляховик

25.09.2016 г. в 18:12, ТСН

В автівці є стереокамера, тепловізор, два радари. У Запоріжжі створили безпілотне авто. Над проектом місцеві винахідники працювали майже півтора року.

Велетенський позашляховик слухається найменшого дотику до планшета, розпізнає жести оператора та навіть розуміє людську мову, тож кермувати можна й по рації.

Це лише ззовні все виглядає просто, кажуть винахідники. Насправді програмісти вирішили безліч найскладніших завдань. Так, в автівці є стереокамера, тепловізор, два радари. Вартість лише самого обладнання становить майже 20 тисяч євро.

Застосовувати винахід, кажуть айтівці, можна всюди: від сільського господарства до антитерористичних операцій. Тільки треба трохи доопрацювати. За словами програмістів, вони вже отримали пропозицію щодо співпраці від одного з українських автовиробників.

загрузка...
Еще одна новость

Автомобілі іноземної реєстрації. Прикордонники придумали нововведення

25.09.2016 г. в 18:12, mmr

Дуже скоро автомобілі іноземної реєстрації зможуть перетинати український кордон на спеціально виділеній смузі, що має скоротити черги. Держприкордонслужба зважилася на черговий крок щодо скорочення автомобільних черг на пунктах пропуску через український кордон. На цей раз було вирішено пустити автомобілі іноземної реєстрації за спеціальною виділеній…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как выбрать и растаможить иномарку

25.09.2016 г. в 18:12, autodriving

Уже полтора месяца действуют льготные ставки акциза на ввозимые иномарки, вроде бы автомобилисты должны стремиться поехать в Европу за дешевыми машинами… Но мы не видим никакого ажиотажа. Что же случилось, почему так нашумевший закон вызвал так мало отклика? Во-первых, купить автомобиль и растаможить его по сниженному тарифу может только будущий…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть