Яка швидкість автомобіля найбільш економить пальне

25.09.2016 г. в 21:48, mmr

Боротися за зниження витрат на паливо можна різними способами, зокрема їздити на “правильній” швидкості.

Агресивний стиль водіння може звести нанівець зусилля по економії палива. Звичайно, використовувати прийоми економного водіння в сучасному мегаполісі навряд чи вийде, але якщо дотримуватися основних правил, можна досягти заводських показників, зазначених у технічних характеристиках автомобіля.

Слід дотримуватися плавного, спокійного руху, без різких стартів зі світлофора і настільки ж різкого гальмування. Пам’ятайте, що кожен набір швидкості спалює в кілька разів більше палива, ніж рух із постійною швидкістю.

Не слід впадати і в іншу крайність – включати нейтраль при першому зручному випадку. Сучасний автомобіль самостійно припиняє подачу палива під час гальмування двигуном. Так що гальмувати передачами корисно не тільки для безпеки руху, але і в плані економії палива.

На довгій прямій і за містом слід користуватися круїз-контролем, який підтримує задану швидкість і дуже добре економить паливо. Перевищувати дозволену швидкість не має сенсу, якщо ви прагнете трохи заощадити. Після 100 км/ч витрата палива зростає в геометричній прогресії, а оптимальним швидкісним режимом вважаються 90 км/год.

Також вагому роль в економії грають шини, трансмісія, ходова, робота системи охолодження, масла та технічний стан двигуна, система живлення і запалювання.

загрузка...
Еще одна новость

Тройное ДТП в Киеве - потерпевших в тяжелом состоянии госпитализировали (Видео)

25.09.2016 г. в 21:48, beztabu

ГСЧС и скорая работали с ДТП на Заболотного в Киеве, где в лобовом столкновении пострадало трое человек. Вечером 25 сентября на улице Заболотного в Киеве произошло тройное ДТП. Об этом сообщает "ДТП.Киев.ua". "Произошло столкновение трех автомобилей: Деу Матиз, Фольксваген Гольф и Фольксваген Транспортер. В результате сильнейшего удара, кузов…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Uber появились водители-призраки

25.09.2016 г. в 21:48, ubr

Это происходит в Китае: пассажир, увидев, что на его заказ откликнулся водитель с лицом призрака, пугается и отменяет заказ. В Китае пользователи сервиса вызова такси Uber столкнулись с водителями, у которых в профиле стоят страшные фотографии. Причем таким образом таксисты зарабатывают, ничего не делая, сообщает Quartz. План такой: пассажир,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть