Шикарные колеса Сергея Пашинского (видео)

25.09.2016 г. в 23:02, real-vin

Народный депутат от "Народного фронта" Сергей Пашинский, которого Мустафа Найем назвал среди тех, кто преследует его и Лещенко за антикоррупционную деятельность, был замечен на новом шикарном автомобиле Mercedes GL 450.

Он попал в объектив корреспондента издания "Страна", когда приехал на панихиду по погибшему замглавы АП Андрею Таранову.

Такой новый джип у официального дилера сейчас стоит 3,5 млн. грн.

Напомним, Пашинского называли участником скандала вокруг попытки рейдерского захвата предприятия "Житомирские ласощи", а также истории с исчезновением нефтепродуктов беглого младоолигарха Сергея Курченко.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине ожидается резкое повышение стоимости бензина

25.09.2016 г. в 23:02, o-doroge

На сайте Государственной фискальной службы опубликован законопроект, предполагающий отмену акцизного сбора с розничной продажи нефтепродуктов одновременно с повышением ставки акциза на бензин, дизельное топливо и сжиженный газ, - пишет оДороге. Законопроект опубликован для обсуждения общественности перед внесением в Верховную Раду. Повышение ставок акцизов на топливо предлагается на уровне 1250 гривен на тысячу литров.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Перевищення швидкості може призвести до трагедії на рівному місці (ВІДЕО)

25.09.2016 г. в 23:02, autocentre

Перевищення швидкості дуже часто призводить до ДТП. Причому часто наслідки аварій прямо пропорційні перевищенню – що більше, то сумніші. Наочним прикладом сумного результату перевищення швидкості є ця аварія, внаслідок якої постраждали випадкові перехожі. На щастя, всі учасники ДТП вижили, але без серйозних травм не обійшлося. Важливо зазначити, що водій «Вольво» під час маневру був гранично акуратним (навіть занадто). Незважаючи на обережність, уникнути аварії не вдалося – «Ауді», що мчалася, буквально знесла шведський седан. Унаслідок аварії, машини відлетіли на зупинку, де перебували люди. Як вже йшлося, пішоходи вижили, і водії теж. Але не в останню чергу завдяки курсантам служби порятунку, які за збігом обставин опинилися неподалік і вчасно надали першу допомогу постраждалим. Але в будь-якому разі аварія є чергови…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Яка швидкість автомобіля найбільш економить пальне

25.09.2016 г. в 23:02, mmr

Боротися за зниження витрат на паливо можна різними способами, зокрема їздити на “правильній” швидкості. Агресивний стиль водіння може звести нанівець зусилля по економії палива. Звичайно, використовувати прийоми економного водіння в сучасному мегаполісі навряд чи вийде, але якщо дотримуватися основних правил, можна досягти заводських показників, зазначених у технічних характеристиках автомобіля. Слід дотримуватися плавного, спокійного руху, без різких стартів зі світлофора і настільки ж різкого гальмування. Пам’ятайте, що кожен набір швидкості спалює в кілька разів більше палива, ніж рух із постійною швидкістю. Не слід впадати і в іншу крайність – включати нейтраль при першому зручному випадку. Сучасний автомобіль самостійно припиняє подачу палива під час гальмування двигуном. Так що гальмувати передачами корисно н…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть