Українська поліція закупить за «кіотські» гроші екологічні кросовери

27.09.2016 г. в 01:11, glavcom

«Кіотські» кошти буде спрямовано на технічне переоснащення патрульних автомобілів для Національної поліції України

Україна успішно провела переговори з японськими компаніями щодо продовження дії договорів купівлі/продажу в рамках Кіотського протоколу, які закінчилися в лютому 2016 року. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Як і планувалося, «кіотські» кошти буде спрямовано на технічне переоснащення патрульних автомобілів для Національної поліції України.

«Мінприроди на доручення Кабміну успішно провело переговори з японськими компаніями щодо можливості спрямування 956 млн грн на придбання автомобілів з гібридною силовою установкою у розмірі 100% від усього залишку коштів. Це гроші, які надійшли від японських приватних компаній за договорами в межах Кіотського протоколу», – зазначив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Він подякував японській стороні за співпрацю й зазначив, що нові гібридні автомобілі мають унікальні технічні характеристики і поєднують у собі бензиновий та два електромотори (сучасна технологія електрокара i-MiEV).

«651 автомобіль Mitsubishi Оutlander PHEV (Plug-in Hybrid Electric) із силовою гібридною установкою надійде до патрульної поліції, груп швидкого реагування, а також обласних та територіальних відділень поліції», – зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Закупівля автомобілів відбуватиметься через систему ProZorro у рамках Договору делегування, укладеного між Мінприроди та МВС України.

«Наші поліцейські отримають найкращу комплектацію. Фактично це буде дебют цього авто в Україні. За рахунок низької витрати пального за рік можна зекономити близько 330 мільйонів гривень. За ці кошти можна придбати ще близько 250 таких авто», – зауважив Аваков.

Раніше «кіотські» кошти було, зокрема, використано для модернізації рухомого складу Київського метрополітену (близько 1,9 млрд грн) і модернізацію парку автомобілів Міністерства внутрішніх справ (понад 0,5 млрд грн).

загрузка...
Еще одна новость

Налоговые органы Украины готовят неприятный сюрприз владельцам авто

27.09.2016 г. в 01:11, replyua

В Украине в скором времени может резко подорожать бензин и другие виды топлива. Причиной этого станут изменения налогового законодательства – соответствующий законопроект уже внесен в Верховную Раду Украины и будет рассмотрен во время текущей сессии. Информация о готовящихся изменениях в НК Украины была опубликована на официальном веб-портале Государственной…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Когда украинские водители будут получать "европейские" права

27.09.2016 г. в 01:11, o-doroge

С ноября 2017 года украинским водителям начнут выдавать водительские права, которые будут соответствовать европейским нормам. Это одно из требования соглашения об Ассоциации с Евросоюзом. Такое сообщение сделала пресс-служба МВД. Права нового образца позволят украинским водителям свободно передвигаться по ЕС. В новом документе появится электронный…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть