Водіям збільшать штраф за найпопулярніше порушення

27.09.2016 г. в 06:19, mmr

У Великобританії готують закон, за яким водіїв будуть позбавляти прав за телефонні розмови під час керування автомобілем.

Цей закон вступить в силу в 2017 році. Водіям, яких поліція зловить за розмовою по телефону під час керування транспортом без системи “вільні руки” або відправку СМС, буде загрожувати штраф в 200 фунтів і 6 штрафних очок.

Багатьом водіям отримання такої кількості штрафних балів буде означати позбавлення прав і необхідність пройти переекзаменування. Якщо на цьому порушенні зловлять вдруге, то штраф буде вже 1000 фунтів і позбавлення прав на 6 місяців.

загрузка...
Еще одна новость

Українська поліція закупить за «кіотські» гроші екологічні кросовери

27.09.2016 г. в 06:19, glavcom

«Кіотські» кошти буде спрямовано на технічне переоснащення патрульних автомобілів для Національної поліції України Україна успішно провела переговори з японськими компаніями щодо продовження дії договорів купівлі/продажу в рамках Кіотського протоколу, які закінчилися в лютому 2016 року. Про це повідомляє прес-служба МВС України. Як і планувалося,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Налоговые органы Украины готовят неприятный сюрприз владельцам авто

27.09.2016 г. в 06:19, replyua

В Украине в скором времени может резко подорожать бензин и другие виды топлива. Причиной этого станут изменения налогового законодательства – соответствующий законопроект уже внесен в Верховную Раду Украины и будет рассмотрен во время текущей сессии. Информация о готовящихся изменениях в НК Украины была опубликована на официальном веб-портале Государственной…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть