Чому європейці відмовляються від дешевих авто

27.09.2016 г. в 08:05, znaj

В Україні вартість б/в автомобілів з Європи складає кілька тисяч доларів через митні збори та інші паперові тяганини, які необхідні для законної експлуатації. Але в ЄС такі машини продають по 300 євро, і вони не користують особливим попитом.

У Німеччині можна знайти на сайтах оголошень тисячі машин за 300-500 євро, які на ходу. При цьому, більшість з них не старіші 2000 року - для експлуатації необхідно провести несуттєвий ремонт. Однак навіть це змушує європейців витрачати десятки тисяч євро на нові автомобілі.

Річ у тім, що німецьке законодавство також потребує багато клопоту із б/в машиною. Для початку необхідно пройти техогляд, після чого привести авто у стан, відповідний усім нормам. Крім того, щойно придбану машину можуть відправити на утилізацію.

Таким чином, європейцям просто не вигідно бути власником машини, яка має "райський" цінник для українця. Вони експлуатують авто до тих пір, доки це вигідно, а потім позбавляються неї.

загрузка...
Еще одна новость

Презентован безумный мотоцикл от Maserati (ВИДЕО)

27.09.2016 г. в 08:05, 7oclock

Французская компания показала экстравагантный мотоцикл. Это модель LM847, которая дебютировала на Женевском автосалоне в марте. Эту машину можно смело назвать безумной, потому что на нее поставили двигатель V8 с внушительным объемом 4,7 литра. Он разработан Maserati и может выдать 470 л.с. и 620 Нм. Lazareth LM847 весит всего 400 кг. Мотоцикл французской…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водіям збільшать штраф за найпопулярніше порушення

27.09.2016 г. в 08:05, mmr

У Великобританії готують закон, за яким водіїв будуть позбавляти прав за телефонні розмови під час керування автомобілем. Цей закон вступить в силу в 2017 році. Водіям, яких поліція зловить за розмовою по телефону під час керування транспортом без системи “вільні руки” або відправку СМС, буде загрожувати штраф в 200 фунтів і 6 штрафних очок. Багатьом…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть