КрАЗ-А191Н2: універсальний причіп-позашляховик

27.09.2016 г. в 08:52, autotheme

Технічні фахівці ПАТ «АвтоКрАЗ» розробили і запустили у виробництво новий вид продукції – причіп-шасі КрАЗ-А191Н2, призначений для транспортування спеціального обладнання по всіх видах доріг і бездоріжжю. Цей причіп більш потужний, ніж його попередники, оскільки здатний перевозити вантажі масою до 15 тонн. Він має подвійні колеса, а в комплекті передбачено запасне колесо. Передня підвіска причепа залежна, на поздовжніх напів-еліптичних ресорах. Задня – аналогічна, але вже з додатковими ресорами, пише m2motors.com.ua.

Робоча гальмівна система нового автопричепи має колісні гальмівні механізми барабанного типу з внутрішніми колодками, а також пневматичний двопровідний привід. А гальмівна система оснащена механізмами коліс з приводом від гальмівних камер з пружинними енергоаккумуляторами. Поворотний пристрій з нижнім і верхнім кільцями, які з’єднані кульками, трикутної форми дишло зварне, зі зчіпний петлею.

Таким чином, створенням причепа КрАЗ-А191Н2 Кременчуцький автозавод розширив гамму вже випускаються причепів: КрАЗ-А-181В2 (бортовий причіп), КрАЗ-А-181К2 (причіп-шасі), КрАЗ-А-181М2. Причепи виробництва ПАТ «АвтоКрАЗ» задовольнять вимогам допитливих споживачів. Передбачена і перевезення вантажів в європакетах на бортовому причепі, обладнаному тентом і тросом з можливістю установки митних пломб, контейнерів типу 1С, сортименту довжиною від 2 до 7 м, різного армійського і цивільного спецобладнання. І це далеко не повний перелік можливостей цих причепів в поєднанні з тяговими бортовими усюдиходами КрАЗ-5233, КрАЗ-6233 і сідельним тягачем КрАЗ-6443.

загрузка...
Еще одна новость

Чому європейці відмовляються від дешевих авто

27.09.2016 г. в 08:52, znaj

В Україні вартість б/в автомобілів з Європи складає кілька тисяч доларів через митні збори та інші паперові тяганини, які необхідні для законної експлуатації. Але в ЄС такі машини продають по 300 євро, і вони не користують особливим попитом. У Німеччині можна знайти на сайтах оголошень тисячі машин за 300-500 євро, які на ходу. При цьому, більшість з них не старіші 2000 року - для експлуатації необхідно провести несуттєвий ремонт. Однак навіть це змушує європейців витрачати десятки тисяч євро на нові автомобілі. Річ у тім, що німецьке законодавство також потребує багато клопоту із б/в машиною. Для початку необхідно пройти техогляд, після чого привести авто у стан, відповідний усім нормам. Крім того, щойно придбану машину можуть відправити на утилізацію. Таким чином, європейця…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Презентован безумный мотоцикл от Maserati (ВИДЕО)

27.09.2016 г. в 08:52, 7oclock

Французская компания показала экстравагантный мотоцикл. Это модель LM847, которая дебютировала на Женевском автосалоне в марте. Эту машину можно смело назвать безумной, потому что на нее поставили двигатель V8 с внушительным объемом 4,7 литра. Он разработан Maserati и может выдать 470 л.с. и 620 Нм. Lazareth LM847 весит всего 400 кг. Мотоцикл французской компании на самом деле имеет 4 колеса, которые связаны короткими осями. Причиной такого технического решения является огромный двигатель, который будет крайне трудно сбалансировать, если бы машина имела только два колеса. Это смелые инженерные решения. Из видео можно сказать, что мотоцикл является полностью функциональным и может работать даже в оживленном городском движении. Тем не менее, по мнению экспертов, концепция машины несколь…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть