Чи варто їхати за вживаним авто у Польщу?

30.09.2016 г. в 07:37, mmr

Реальний досвід пошуку вигідного варіанту для ввезення б/в автомобіля за новими акцизами.

Найближчий сусід України з Євросоюзу – Польща. Автомобілі там стоять трохи дорожче, ніж в інших країнах ЄС, але зате витрати на дорогу менші. Адже вартість палива в Європі висока.

Кореспонденти програми «Джедаї» виїхали на пошуки вигідних варіантів для покупки б / у автомобіля спочатку в Польщу, а потім до Німеччини. І подивились на автомобілі, а також ціни на них. Порівняли їх з вартістю розмитнених машин в Україні.

Як виявилося, потрібних для українців автомобілів в Польщі – днем з вогнем не знайти. У цій країні на авторинках і майданчиках багато старих автомобілів, але більшість – старше 2010 року і не відповідають вимогам Євро 5. А це значить, що вони непридатні для імпорту в Україну за зниженими акцизами.

А ось в Німеччині – зовсім інша справа. Хоч ця країна і далі від України, зате автомобілів, які відповідають прийнятим з 1 серпня закону, безліч. І вибрати є з чого.

загрузка...
Еще одна новость

Поблизу Києва прокладуть нову магістраль

30.09.2016 г. в 07:37, gazeta

У Києво-Святошинському районі Київської області планують прокласти нову дорогу. Вона сполучить Житомирську й Одеську траси. 22 вересня проект схвалили на громадських слуханнях у селі Петропавлівська Борщагівка неподалік столиці. — Міні-автобан має розвантажити частину Кільцевої дороги, — розповідає головний архітектор проекту Олег Ханенко.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автогаз втрачає в ціні

30.09.2016 г. в 07:37, biz

C 28 по 29 вересня роздрібні ціни на скраплений показали зниження на 10-40 коп/л. Про це повідомили в консалтинговій компанії UPECO. Наголошується, що ціна на автогаз зменшувалася як у регіональних, так і у деяких національних операторів ринку. Це призвело до зниження середньої роздрібної ціни скрапленого газу в Україні, яка опустилася на…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть