Назустріч смерті: найжахливіші аварії на гоночних трасах

01.10.2016 г. в 21:53, znaj

Автоперегони – це не тільки швидкість і драйв, а й смертельно небезпечний спорт. Дуже часто круті повороти й шалені показники спідометра можуть стати причиною трагедії.

Як саме це відбувається, можна побачити на відео, опублікованому на YouTube. У 140-секундному ролику показані тридцять найстрашніших аварій, що коли-небудь мали місце на гоночних трасах.

З відео стає зрозуміло, що у таких випадках не тільки життя водія під загрозою. Постраждати можуть і глядачі, котрі сидять на передніх рядах. Навіть паркани та сітки не рятують їх, якщо автомобіль полетів шкереберть.

загрузка...
Еще одна новость

Скільки зараз коштують найдоступніші позашляховики в Україні (Інфографіка)

01.10.2016 г. в 21:53, mmr

Ціни ростуть на все. У тому числі і на кросовери. Але доступні моделі ще залишилися, хоча і коштують вони трохи більше, ніж півроку тому. Хоча, не всі. Деякі кросовери навіть подешевшали. З’явилися новинки, а дехто залишив український ринок. Ми провели чергову ревізію в цьому сегменті SUV. Головне питання, яке виникло при відборі кандидатів в команду…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автовладельцев ждет «новая Дорожная Конституция»

01.10.2016 г. в 21:53, autodriving

Время перемен: похоже, что мы станем свидетелями глобальной реформы дорожного законодательства. Все мы уже устали от непрерывного потока отчетов с заголовками «В тяжелом ДТП пострадали…», «Пьяных за рулем не становится меньше…», «Количество ДТП увеличилось на…». Бесспорно, дорожной сфере Украины давно нужны качественные перемены, сообщает auto.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть