Пільги б’ють по цінах: Як змінилася вартість авто в Україні

02.10.2016 г. в 08:04, autodriving

Вибір автомобілів з пробігом – на будь-який смак і гаманець. Їхня вартість поступово падає під тиском чуток про нашестя дешевих машин, розмитнених за “пільговим акцизом”. Для покупців, звичайно, роздолля, а от продати таке авто – непросте завдання. Хіба що заради оперативності трохи жертвувати ціною – користуватися послугою trade-in.

За перший місяць дії пільгового акцизу в Україну було завезено 1300 старих автомобілів. Це дуже скромна цифра в порівнянні з тим, що прогнозували представники Кабміну, які очікували, що в країну моментально хлинуть десятки тисяч старих авто.

Однак обмеження віку ввезених транспортних засобів, заборона на подальший продаж протягом року, а також складності з митним оформленням відлякують потенційних покупців. До того ж приганяти автомобіль повинен його безпосередній власник, що ще сильніше обмежує коло прихильників “пільгового акцизу”.

Інша річ, внутрішній вторинний ринок, який вже відреагував як на нові ставки акцизу, так і на нестабільний валютний курс. До того ж ціни на нові авто, які приїжджають в Україну, поступово падають, і тим самим зменшують прайси на “місцеві” автомобілі. “Ті моделі авто, які коштували 15 тис дол років два-три тому, в салонах сьогодні вже по 12 тис дол. Все це відбивається на вторинному ринку, де продавці зменшують свої апетити”, – говорить Олег Назаренко, генеральний директор ВААІД.

загрузка...
Еще одна новость

У владельцев начали забирать законно купленные б/у автомобили

02.10.2016 г. в 08:04, iz.com.ua

У украинцев стали забирать законно купленные автомобили. Эксперты говорят, что проблема в отсутствии единой электронной базы, а вернуть машину и деньги обратно можно только через суд. -- В списках не значится В Украине развивается новая мошенническая схема продажи автомобилей. Теперь покупая авто с пробегом, даже проверив все реестры, нельзя…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Гройсман рассказал, как будут проверять украинские дороги

02.10.2016 г. в 08:04, inshe

Кабинет министров Украины хочет внедрять технологии по проверке качества дорог. Об этом заявил Владимир Гройсман. По его словам, украинские дороги выйдут на новый качественный уровень. Мы не будем платить за низкое качество, за приписанные объемы и все остальное. Будем делать анализ химического состава, чтобы понять, что кладут в украинские…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть