Плату за проїзд дорогами визнали дискримінацією

03.10.2016 г. в 11:13, automotoclub

Виявляється не все так просто з платним проїздом по автобанах.

Єврокомісія побачила ознаки дискримінації в правилах оплати за користування трасами.

Європейська комісія (ЄК) подала позов до Німеччини в Європейський суд у Люксембурзі, оскільки Брюссель вважає, що введення плати за проїзд по німецьких автобанах для легкових автомобілів ущемляє права іноземних водіїв.

Європейські та німецькі відомства вели інтенсивне листування з цього питання, але побоювання Єврокомісії були розвіяні, відзначили в ЄК.

Незважаючи на те, що плата за проїзд по шосейних дорогах і автобанах за законом стягується з будь-якого водія в Німеччині, інший закон передбачає, що в разі німецьких водіїв мито вираховується із суми податку на автомобіль, який вони платять.

загрузка...
Еще одна новость

Вы серьезно?! ВАЗ-2106 1979 года хотят продать за 80 тыс. долларов!

03.10.2016 г. в 11:13, topgir

Да, в это сложно поверить, но так и есть – обычную вазовскую шестерку 1979 года оценили в 80 тыс. долларов. Ну, ладно, пара интересных моментов в этой машине все же есть, но тем не менее… не по цене же нового Cayenne. Итак, по поводу пары интересных моментов. Во-первых, машина имеет отличное состояние и пробег в 7 тыс. км. Во-вторых, это представитель…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Митниця оголосить війну авто на іноземних номерах

03.10.2016 г. в 11:13, autocentre

За його словами, Державна фіскальна служба вже готує списки всіх автомобілів, ввезених в режимі транзиту або тимчасового ввезення на територію України з 1 січня 2007 року. Машини, які порушили митний режим більше ніж на 48 годин, оголосять у розшук. З 1 листопада подання в розшук авто на іноземних номерах автоматизують. Співробітники ДФС також…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть