Орендовані електромобілі замінять особистий транспорт

04.10.2016 г. в 08:17, znaj

Компанія Amber пропонує користуватися загальнодоступними електромобілями Amber One по щотижневій передплаті.

Про це повідомляє Naked Science.

Представники стартапу Amber стверджують, що мати власне авто в наш час дорого і неефективно. Власникам доводиться оплачувати страхування, паливо, податки, в той час як вони користуються самим автомобілем вкрай рідко.

Щоб заощадити кошти автолюбителів, компанія розробила власний електромобіль, який отримав назву Amber One. Електромобіль буде загальнодоступним і користуватися ним зможе будь-хто, який оплатив тижневу підписку за ціною близько 37 доларів. Компанія буде надавати доступ до електромобілів Amber One протягом півгодини після виклику. Стартап планує організувати автопарк таким чином, щоб мінімізувати неефективність і зайві витрати, а це, в свою чергу, дозволить знизити вартість послуги.

Сам електромобіль Amber One, розроблений для інноваційного сервісу, матиме модульну конструкцію, яка дозволить без особливих зусиль змінювати застарілі і зламані деталі. Як заявляють розробники, електромобіль протягом всього терміну служби зможе проїхати близько 1,5 млн. км. Творці обіцяють розгін до 100 км/год за 7 секунд при вазі електромобіля в 650 кг. Максимальна швидкість складе 150 км/год, а запас ходу на повному заряді акумулятора - близько 400 км.

Перші прототипи Amber One з'являться на дорогах в наступному році, а сервіс, що надає користування електромобілем за передплатою, почне свою роботу з 2018 року.

загрузка...
Еще одна новость

Австрійці шокували найбільшим у світі таксі

04.10.2016 г. в 08:17, vgolos

У Австрії з’явилося найбільше в світі таксі. Як виявилося, монстра на колесах переобладнали з кар'єрного самоскида. Вийти з таксі можна тільки з допомогою спеціальної драбини. Цей незвичайний вид транспорту возить пасажирів у горах.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Немцы показали семиместный кроссовер Volkswagen Teramont

04.10.2016 г. в 08:17, gogetnews

Представители немецкого автомобильного концерна Volkswagen показали новый кроссовер Teramont. Отмечается, что всего будет представлено две модификации, включая семиместную версию. По предварительным данным, концерн намерен выпустить кроссовер как отдельную глобальную модель. Если же это произойдет, то новинке придется конкурировать с мощнейшими представителями линейки от прочих компаний. Согласно полученным сведениям от источника, приближенного к разработчикам, для Поднебесной будет создана отдельная модификация, которая получит значительные отличия от аналогов в Европе и США. Эксперты считают, что данная модель станет прорывом для немецкого автомобильного концерна. По всей видимости, презентация модели пройдет в Лос-Анджелесе уже в ближайшее время.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Як захистити авто від викрадення: що треба знати

04.10.2016 г. в 08:17, 24tv

На вулицях міста не припиняються "полювання" на чужі автівки. Жертвою зловмисників стають як недорогі авто, так і шикарні машини. Причому останні, запевняють фахівці, віднайти практично не вдається. Як вберегти авто від угону та які права мають потерпілі автовласники – запитували журналісти сайту "24". Відверто кажучи, поцупити автомобіль можна навіть з найкращою системою захисту. Досвідченим крадіям для цього знадобиться небагато часу – 5 хвилин. Тому, в принципі, система захисту машини від угону покликана для того, щоб ускладнити цей "процес", сповістити власника про тривогу, а також допомогти в разі потреби автомобіль відшукати. Це можуть бути як електронні, так і механічні протиугінні засоби. -- Електронні системи -- Сигналізація Найпоширеніший протиугінний засіб – сигналізація, котра лише повідомляє про…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть