Орендовані електромобілі замінять особистий транспорт

04.10.2016 г. в 08:17, znaj

Компанія Amber пропонує користуватися загальнодоступними електромобілями Amber One по щотижневій передплаті.

Про це повідомляє Naked Science.

Представники стартапу Amber стверджують, що мати власне авто в наш час дорого і неефективно. Власникам доводиться оплачувати страхування, паливо, податки, в той час як вони користуються самим автомобілем вкрай рідко.

Щоб заощадити кошти автолюбителів, компанія розробила власний електромобіль, який отримав назву Amber One. Електромобіль буде загальнодоступним і користуватися ним зможе будь-хто, який оплатив тижневу підписку за ціною близько 37 доларів. Компанія буде надавати доступ до електромобілів Amber One протягом півгодини після виклику. Стартап планує організувати автопарк таким чином, щоб мінімізувати неефективність і зайві витрати, а це, в свою чергу, дозволить знизити вартість послуги.

Сам електромобіль Amber One, розроблений для інноваційного сервісу, матиме модульну конструкцію, яка дозволить без особливих зусиль змінювати застарілі і зламані деталі. Як заявляють розробники, електромобіль протягом всього терміну служби зможе проїхати близько 1,5 млн. км. Творці обіцяють розгін до 100 км/год за 7 секунд при вазі електромобіля в 650 кг. Максимальна швидкість складе 150 км/год, а запас ходу на повному заряді акумулятора - близько 400 км.

Перші прототипи Amber One з'являться на дорогах в наступному році, а сервіс, що надає користування електромобілем за передплатою, почне свою роботу з 2018 року.

загрузка...
Еще одна новость

Австрійці шокували найбільшим у світі таксі

04.10.2016 г. в 08:17, vgolos

У Австрії з’явилося найбільше в світі таксі. Як виявилося, монстра на колесах переобладнали з кар'єрного самоскида. Вийти з таксі можна тільки з допомогою спеціальної драбини. Цей незвичайний вид транспорту возить пасажирів у горах.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Немцы показали семиместный кроссовер Volkswagen Teramont

04.10.2016 г. в 08:17, gogetnews

Представители немецкого автомобильного концерна Volkswagen показали новый кроссовер Teramont. Отмечается, что всего будет представлено две модификации, включая семиместную версию. По предварительным данным, концерн намерен выпустить кроссовер как отдельную глобальную модель. Если же это произойдет, то новинке придется конкурировать с мощнейшими…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть