Що робити, якщо чуже авто перекриває рух

05.10.2016 г. в 08:41, ictv

Згадайте, бувало у вас так, що ви не можете пройти по тротуару або проїхати/виїхати через неправильно припаркований автомобіль? Або хтось залишив свою «ластівку», загородивши вам проїзд?

Що робити в таких випадках і чи треба викликати копів – знає журналіст «Ранку у Великому Місті» Олексій Кобзар.

«У таких випадках треба, в першу чергу, подзвонити в поліцію на номер 102 і пояснити ситуацію. Також добре, якщо людина, яка подала заявку, залишиться і надасть пояснення патрульним поліцейським з приводу даного правопорушення. Це буде додатковим доказом того, що правопорушення було здійснено і воно справжнє», – радить заступник начальника управління патрульної поліції Києва Олег Чувілкін.

Якщо водій на місці, поліцейські пояснять водію його правопорушення і зафіксують його згідно з чинним законодавством. Якщо водія немає, а автівка значно перешкоджає проїзду транспорту, то можливий варіант її евакуації.

Більше дивіться у відео

загрузка...
Еще одна новость

Безумная женщина-«шумахер» удивила полицейских

05.10.2016 г. в 08:41, novoston

Множество анекдотов и легенд составляют про женщин за рулем. Видеоролик, который мы предоставляем вашем вниманию, сможет навсегда переубедить всех в том, что любая девушка за рулем - плохой водитель. То, что вытворяла дама на дороге, уходя от полицейской погони, просто уму не постижимо. Такое чувство, что ее автомобиль игрушечный, ведь он настолько ловко вписывается в повороты. Работник правопорядка совсем не ожидал от девушки нечто подобного, ведь ем пришлось сильно повозиться, чтобы поймать нарушительницу.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У Дніпрі поліція виписала чиновнику штраф за яму на дорозі

05.10.2016 г. в 08:41, mmr

Поліція направила припис на усунення вибоїни, за відсутність реакції виписала протокол заступнику комунального департаменту Олексію Самілику Про це у своєму відео повідомляє активіст Олексій Трет’яков. Він викликав поліцію на вулицю Барикадну у Дніпрі, де посеред дороги утоворилася яма, що заважає безпечному руху авто. На місці поліцейські повідомили, що неодноразово складали протоколи для усунення недоліків відповідними службами. Припис було направлено повторно департаменту благоустрою. На усунення проблеми відводилося три дні. Через три дні ситуація не змінилася і поліцейські прийшли до департаменту. З’ясувавши, що припис розписаний на виконання заступнику директора департаменту Олексію Самілику, патрульні склали на нього адмінпротокол за невиконання законних вимог посадових осіб (стаття 188 передбачає різні вили порушен і відповідні штрафи). Чиновник…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть