Митники встановлюють нові правила для автомобілів

06.10.2016 г. в 12:31, automotoclub

З нового року на українських водіїв чекають нововведення при тимчасовому ввезенні автомобілів.

Державна фіскальна служба всерйоз візьметься за нерозмитнені автомобілі з іноземною реєстрацією. Про це повідомив головний операційний директор Wiseman Rose LLP Сергій Креймер.

За його словами, Державна фіскальна служба вже готує списки всіх автомобілів, ввезених в режимі транзиту або тимчасового ввезення на територію України з 1 січня 2007 року. Машини, які порушили митний режим більше ніж на 48 годин, оголосять у розшук.

Співробітники ДФС також планують патрулювати вулиці спільно з поліцією. Таким чином легше виявити автомобілі-порушники.

Для додаткових перевірок митниця має намір відправляти запити в країни реєстрації авто. Крім того, виявлено імовірні фіктивні юридичні особи з Литви та Болгарії. На них зареєстровано по 2000-3000 автомобілів. Порушникам загрожує відповідальність згідно зі ст. 485 Митного кодексу України. Вона передбачає штраф у розмірі 300% від суми накладених платежів, тобто 8500 гривень. У разі несплати штрафу протягом 5 днів, на автомобіль накладуть арешт.

Особливу увагу приділятимуть авто на іноземних номерах, які використовуються в комерційних цілях. А якщо громадянин ввіз кілька авто і не розмитнив їх, то це загрожує кримінальною відповідальністю.

загрузка...
Еще одна новость

«Самый странный» автомобиль на автошоу

06.10.2016 г. в 12:31, avtoblog

Такому удивился бы даже "Безумный Макс". Когда мы увидели эту прелесть, сомнений не было: такое могли сделать только японцы! Диковинный конструктив, совершенно неочевидная на первый взгляд идея, дизайн в стиле байков японских банд «босодзоку» и одноимённых же автомобилей и восходящее солнце на... назовём это передними крыльями. Но автор чудища…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Блокиратор лобового стекла. Теперь вы точно заплатите за неправильную парковку

06.10.2016 г. в 12:31, avtomaniya

В США появился весьма необычный способ наказания автомобилистов, нарушающих правила парковки и не спешащих переставлять машину в другое место. Компания Ideas That Stick предлагает блокировать не колеса, а вешать «ширму» на лобовое стекло. В каждой стране для борьбы с неправильной парковкой используют разные методы. Где-то просто под дворники кладут…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть