Ще один автогігант буде продавати електроавтомобілі в Україні

07.10.2016 г. в 09:57, mmr

Французькі автівки з електродвигуном з’являться на українському ринку вже у жовтні

Французький автогігант Renault планує зайти на український ринок електроавтомобілів, повідомляє Depo.ua. З жовтня в Україні можна буде придбати Renault Kangoo з електричним двигуном, а в наступному році Renault ZOE.

Наразі відомо, що вартість вантажного Renault Kangoo стартуватиме від 28 тис. євро, а пасажирського – від 29,5 тис. євро. Запас ходу в цій моделі – 120-170 км.

У червні 2017 року можна буде протестувати іншу модель – Renault ZOE, яка є основним конкурентом Nissan Leaf. Її вартість буде стартувати від 30 тис. євро. Renault Kangoo на українському ринку з’явиться раніше, так як завдяки більшому кліренсу вона краще пристосована до українських дорогах.

загрузка...
Еще одна новость

Uber предлагает бронировать поездки в интервале от 15 минут до 30 дней

07.10.2016 г. в 09:57, charter97

Забронировать поездку заранее можно абсолютно бесплатно. Мобильный сервис по вызову автомобилей Uber запустил в Минске в своем приложении специальную функцию — возможность заранее забронировать автомобиль для поездки по городу. Эта функция будет доступна всем пользователям сервиса uberX, сообщила БелаПАН пресс-служба компании. Теперь через приложение Uber можно будет забронировать поездку заранее: в интервале от 15 минут до 30 дней. Возможность бронировать поездку заранее будет абсолютно бесплатной. Система пришлет напоминания о поездке за 24 часа и за 30 минут до выбранного времени подачи, а также информацию о динамических коэффициентах, если таковые будут применяться. «Uber в Минске доступен для широкого круга пользователей с ноября 2015 года. За это время у нас появилась большая база пользователей и водителей-партнеров, которые распределены по всему городу.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На що звернути увагу перед купівлею автосигналізації

07.10.2016 г. в 09:57, finance

Автомобіль — дорога річ, яку купують з розрахунком на багато років справної роботи. Буде дуже неприємно, якщо новенький транспортний засіб стане жертвою злодіїв. Щоб не потрапити під приціл зловмисників, експерти рекомендують не економити на протиугінних системах. Чим дорожча і надійніша сигналізація, тим важче її зламати. -- Види охоронних систем У продажу можна знайти автосигналізації чотирьох типів: 1. Односторонні; 2. Двосторонні; 3. Штатні; 4. З вбудованим модулем GPS. Одностороння сигналізація з автозапуском має обмежений функціонал і дозволяє водієві дистанційне керування центральним замком. Коли система захисту включена, несанкціоноване проникнення, удари по двері або спроба завести автомобіль будуть розцінюватися як злом. В цей момент активізуються звукові сигнали, …

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть