Австрійські інженери перевершили Tesla

07.10.2016 г. в 10:26, znaj

Австрійська фірма Kreisel Electric GmbH виготовляє електроприводи і літій-іонні блоки батарей, які за характеристиками значно краще за американські Tesla.

Про це повідомляє Bloomberg. Фірму заснували троє братів: Йохан, Маркус і Філіп. Назвали її на честь власного прізвища. Вони змогли переробити Porsche Panamera в електрокар, який перевершив за деякими показниками флагмана Tesla – Model S. На їх батареях автомобілі можуть проїжджати 300-350 кілометрів на одному заряді.

Брати зазначають, що розробили та запатентували технологію лазерного зварювання і охолодження. Це дозволяє підвищувати ефективність батарей.

Компанія спеціалізується на перетворенні звичайних автомобілів в електрокари. Її можливостями зацікавились відомі автовиробники.

Поки фірма працює, як конструкторське бюро. Але вже розпочала будувати повноцінний завод площею 6,3 тис. кв. метрів. Його планують запустити в другому кварталі 2017 року.

загрузка...
Еще одна новость

Ще один автогігант буде продавати електроавтомобілі в Україні

07.10.2016 г. в 10:26, mmr

Французькі автівки з електродвигуном з’являться на українському ринку вже у жовтні Французький автогігант Renault планує зайти на український ринок електроавтомобілів, повідомляє Depo.ua. З жовтня в Україні можна буде придбати Renault Kangoo з електричним двигуном, а в наступному році Renault ZOE. Наразі відомо, що вартість вантажного Renault Kangoo стартуватиме від 28 тис. євро, а пасажирського – від 29,5 тис. євро. Запас ходу в цій моделі – 120-170 км. У червні 2017 року можна буде протестувати іншу модель – Renault ZOE, яка є основним конкурентом Nissan Leaf. Її вартість буде стартувати від 30 тис. євро. Renault Kangoo на українському ринку з’явить…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Uber предлагает бронировать поездки в интервале от 15 минут до 30 дней

07.10.2016 г. в 10:26, charter97

Забронировать поездку заранее можно абсолютно бесплатно. Мобильный сервис по вызову автомобилей Uber запустил в Минске в своем приложении специальную функцию — возможность заранее забронировать автомобиль для поездки по городу. Эта функция будет доступна всем пользователям сервиса uberX, сообщила БелаПАН пресс-служба компании. Теперь через приложение Uber можно будет забронировать поездку заранее: в интервале от 15 минут до 30 дней. Возможность бронировать поездку заранее будет абсолютно бесплатной. Система пришлет напоминания о поездке за 24 часа и за 30 минут до выбранного времени подачи, а также информацию о динамических коэффициентах, если таковые будут применяться. «Uber в Минске доступен для широкого круга пользователей с ноября 2015 года. За это время у нас появилась большая база пользователей и водителей-партнеров, которые распределены по всему городу.…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть