В Украине начинаются продажи электромобилей BMW

07.10.2016 г. в 10:54, telegraf

Вслед за Renault о начале официальных продаж электромобилей в нашей стране заявил официальный импортер BMW в Украине "АВТ Бавария".

Последняя версия BMW i3 может проехать на одном заряде на 50% больше, чем предыдущая модель, благодаря более высокой емкости батарей в 33 кВтч. Этот показатель соответствует запасу хода в 300 км, согласно условиям испытаний Нового европейского ездового цикла (NEDC), тогда как тот же показатель предыдущей модели составлял 190 км.

Даже при использовании автомобиля в неблагоприятных погодных условиях, предполагающих интенсивную работу кондиционера или отопителя, BMW i3 способен преодолеть без подзарядки расстояние в 200 км. При этом в качестве опции доступна возможность усовершенствования батарей уже выпущенных автомобилей BMW i3 до показателей обновленной версии.

Отметим, что стоимость полностью электрической модификации BMW i3 составит от $44,250, тогда как гибридная версия обойдется дороже — от $53,300.

загрузка...
Еще одна новость

Австрійські інженери перевершили Tesla

07.10.2016 г. в 10:54, znaj

Австрійська фірма Kreisel Electric GmbH виготовляє електроприводи і літій-іонні блоки батарей, які за характеристиками значно краще за американські Tesla. Про це повідомляє Bloomberg. Фірму заснували троє братів: Йохан, Маркус і Філіп. Назвали її на честь власного прізвища. Вони змогли переробити Porsche Panamera в електрокар, який перевершив за деякими показниками флагмана Tesla – Model S. На їх батареях автомобілі можуть проїжджати 300-350 кілометрів на одному заряді. Брати зазначають, що розробили та запатентували технологію лазерного зварювання і охолодження. Це дозволяє підвищувати ефективність батарей. Компанія спеціалізується на перетворенні звичайних автомобілів в електрокари. Її можливостями зацікавили…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Ще один автогігант буде продавати електроавтомобілі в Україні

07.10.2016 г. в 10:54, mmr

Французькі автівки з електродвигуном з’являться на українському ринку вже у жовтні Французький автогігант Renault планує зайти на український ринок електроавтомобілів, повідомляє Depo.ua. З жовтня в Україні можна буде придбати Renault Kangoo з електричним двигуном, а в наступному році Renault ZOE. Наразі відомо, що вартість вантажного Renault Kangoo стартуватиме від 28 тис. євро, а пасажирського – від 29,5 тис. євро. Запас ходу в цій моделі – 120-170 км. У червні 2017 року можна буде протестувати іншу модель – Renault ZOE, яка є основним конкурентом Nissan Leaf. Її вартість буде стартувати від 30 тис. євро. Renault Kangoo на українському ринку з’явить…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть