Із басейном і джакузі: Який має вигляд найдовший лімузин в світі

07.10.2016 г. в 12:26, depo

Довжина лімузину American Dream складає трохи більше 30 метрів.

Довжина лімузина American Dream - 30,48 метрів. Він був побудований на початку 1980-х кастомайзером Джеєм Орбергом спеціально для кінозйомок і досі тримає рекорд Гіннеса як найдовший в історії лімузин, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Популярная механика.

Незважаючи на кінематографічне призначення, автомобіль є справжнісіньким лімузином з усіма складовими.

26 коліс несуть на собі всі атрибути розкоші - величезне водяне ліжко, невеликий басейн і джакузі, і навіть, вертолітний майданчик. Базовою машиною став золотистий Cadillac Eldorado середини 1970-х, але від нього залишилися незначні деталі.

Перше питання, що виникає у всіх, хто бачить American Dream, як ця машина повертає. Справа в тому, що відразу за центральною групою колеса є "перелом", його можна розглянути на фотознімках. У цьому місці автомобіль розділяється і може, таким чином, повертати, подібно автопоїзду, задня частина лімузина - це причіп. Мінус в тому, що з переднього сегмента не можна потрапити в задній, не виходячи з машини. Зате задній можна відчепити і їздити на скороченому варіанті.

загрузка...
Еще одна новость

В Днепре иностранец бросил авто прямо на дороге

07.10.2016 г. в 12:26, dnepr24

В Днепре водитель-иностранец стал виновником дорожно-транспортного происшествия на проспекте Гагарина. Как сообщают сотрудники правоохранительных органов, авария произошла на проспекте Гагарина. Виновник решил не обременять себя выяснением всех обстоятельств с правоохранителями, поэтому он поспешил ретироваться с места ДТП. По сообщению женщины,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Кто собирается лоббировать интересы перевозчиков в стране

07.10.2016 г. в 12:26, autodriving

-- Доставка автомобилей — кто займется этим? ECG будет лоббировать интересы перевозчиков автомобилей в Украине — мы уже сообщали, что на прошлой неделе в Украине впервые прошла Международная конференция перевозчиков автомобилей ECG. Сегодня — подробности о том, чего добиваются перевозчики в разных странах, для чего им это нужно. В цене автомобиля…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть