Чи можливо покарати водія без зупинки автомобіля?

07.10.2016 г. в 16:21, autotheme

Дорожній поліції заборонили накладати штрафи «заочно».

Муніципальна поліція Мадрида більше не зможе штрафувати водіїв, не зупиняючи їх. Таке рішення ухвалила вища судова інстанція мадридського автономного співтовариства, розглянувши позов Асоціації європейських автомобілістів.

У грудні 2010 року влада Мадрида прийняла постанову про впорядкування руху, згідно з якою представники дорожньої поліції отримали право штрафувати водіїв «заочно». Такий механізм можна було застосовувати, наприклад, якщо правоохоронці зайняті регулюванням руху або в них немає можливості наздогнати порушника.

Таким чином, водії опинилися в програшному становищі: вони не знали про те, що вчинили порушення, і тому, отримавши повідомлення про штраф, не могли його оскаржити, оскільки знайти свідків події через деякий час було вкрай складно.

Розглядаючи позов, суд дійшов висновку, що в законі про дорожній рух можливість виписування штрафів без зупинення порушника не передбачена. Отже, постанова не відповідає закону, а тому повинна бути скасована. Винятком із правил можуть бути випадки, коли зупинити водія на місці вчинення правопорушення або наздогнати автомобіль неможливо, не спровокувавши аварійної ситуації на дорозі, або коли проступок фіксується і записується камерами стеження.

Згідно з інформацією порталу Intereconomia, мадридські вартові дорожнього порядку до 80% штрафів виписували, не зупиняючи порушників. За період із грудня 2010 року таких стягнень було накладено близько 600000. Мерії, повідомляє портал, доведеться повернути незаконно покараним автомобілістам гроші.

загрузка...
Еще одна новость

Перестроение перед грузовиком или фурой: это должен знать каждый водитель

07.10.2016 г. в 16:21, autonews

Если Вы в легковом автомобиле находитесь у правого переднего колеса грузовика, водитель вас не видит! На картинке обозначена слепая зона. Так что попытка влезть перед грузовиком с правой стороны имеет мало шансов на успех. Если Вы перед светофором, на котором горит красный свет внезапно перестроились перед фурой, приготовьтесь получить удар в…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Кличко пообещал кардинально изменить ситуацию с состоянием дорог в Киеве

07.10.2016 г. в 16:21, segodnya

За четыре месяца в Киеве отремонтировали 200 км дорог, а до конца года планируется отремонтировать еще около 50 км. "Киевавтодор" и его подрядчики, которые ведут ремонт дорог в Киеве, дают гарантию на 5 лет. Об этом заявил мэр Киева Виталий Кличко в эфире телеканала Newsone, сообщает сайт столичного мэра. Он отметил, что за четыре месяца в Киеве…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть