Чому водіям-початківцям не варто купувати вживане авто

07.10.2016 г. в 19:24, gogetnews

Люди, які вперше сідають за кермо автомобіля, вважають, що він повинен бути старий, “щоб не шкода було розбити”, складним в управлінні, “щоб потім було простіше на машині з АКПП”, і так далі.

Проте експерти спростували ці стереотипи і назвали основні параметри ідеального автомобіля для водіїв-новачків.

По-перше, вони радять купити бюджетну, але нову машину, і ні в якому разі не брати вживану. Це пояснюється тим, що потримані машини виходять з ладу частіше за нові, а у водіїв немає досвіду в обслуговуванні транспортних засобів. Бувають і такі випадки, що новачок навіть не підозрює, що їздить на несправному авто.

По-друге, модель автомобіля не повинна бути складною в керуванні. Крім цього фахівці рекомендують використовувати автоматичну коробку передач, але також підійде і роботизований варіант. Це дозволить водієві зосередитися на дорозі, не відволікаючись на перемикання передач.

Експерти підкреслили, що найкращим варіантом можуть стати міські компактні моделі В-класу. Використовуючи бюджетний транспортний засіб, новачок-водій зможе менше переживати про дрібні пошкодження, що іноді виникають під час адаптації до ситуації на дорозі.

загрузка...
Еще одна новость

Эра беспилотных автомобилей: на шаг вперед

07.10.2016 г. в 19:24, avtoblog

Власти штата Калифорнии разрешили тестировать автономные автомобили без водителя. Автопроизводители и IT-компании, которые занимаются разработками и испытаниями беспилотных автотранспортных средств, получили больше свободы в своих действиях. Таким образом, на законодательном уровне урегулирована возможность испытаний «беспилотников» без водителя…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Peugeot готовит пять «зеленых» автомобилей

07.10.2016 г. в 19:24, gogetnews

По словам главы компании Жана-Филиппа Импарато, в ближайшее пять лет в серийное производство будут запущены три автомобиля с гибридными силовыми установками и два электрокара. Предполагается, что электрическую модификацию получит кроссовер 2008 и хэтчбек 208, а гибридами могут быть оборудованы вседорожники 3008 и 5008 и все семейство 508. По…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть