Львів і Херсон з’єднає нова магістраль: маршрут, протяжність

09.10.2016 г. в 12:36, tvoemisto

Міністерство інфраструктури України планує у наступному році розпочати будівництво сучасної автодороги «Львів – Херсон». Нова магістраль об’єднає два регіони – Карпати і Південь. Tvoemisto.tv дізнавалося деталі проекту та через які населені пункти пролягатиме маршрут.

«Цього року ми повинні провести тендерні процедури і наступного року розпочати будівництво великої європейської магістралі, яка з'єднає Львів і Херсон», – повідомив раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Заступник міністра інфраструктури Дмитро Роменський у відповіді на запит для Tvoemisto.tv надав детальнішу інформацію про майбутню магістраль. Згідно з попереднім проектом, ремонтувати і розбудовувати дорогу будуть за таким маршрутом:

- автомобільна дорога Н-02 «Львів – Тернопіль»,

- автомобільна дорога М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через Вінницю)» на ділянці «Тернопіль – Кропивницький»,

- автомобільна дорога М-13 «Кропивницький – Платонове (на Кишинів)» на ділянці від дороги М-12 до Південного обходу міста Кропивницького (включно),

- автомобільна дорога Н-14 «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв» на ділянці «Кропивницький – Миколаїв»,

- автомобільна дорога М-14 «Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на Таганрог)» на ділянці «Миколаїв – Херсон».

«Протяжність маршруту становитиме приблизно 900 кілометрів. Зазначені автомобільні дороги є частиною міжнародного транспортного коридору Європа – Кавказ – Азія. Покращення транспортно-експлуатаційного стану цих доріг дасть змогу забезпечити оперативне направлення транспортних потоків із країн Західної Європи, а також забезпечить якісне сполучення між Західною і Центральною Україною з українськими морськими портами», – йдеться у відповіді на запит.

Вартість ремонту й розбудови доріг визначать після розробки проектної і тендерної документації. Виконання робіт можливо як за державні гроші, так і за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій. Минулого року Україна підписала угоду з Міжнародним банком реконструкції та розвитку про позику на фінансування проекту. Зараз триває тендерна процедура щодо відбору консультанта для розробки техніко-економічного обґрунтування. Орієнтовна дата укладання контракту – листопад 2016 року. Термін надання послуг – 24 місяці.

«Якщо ми налагодимо дорогу Львів – Херсон, то об'єднаємо два єврорегіони – Карпати і Південь. Це не тільки з'єднання між Херсоном і Львовом – там по дорозі Миколаїв, Кропивницький. Тобто це артерія, яка дозволяє об'єднати всю країну одним махом. Ідея виникла ще минулого року, зараз вона вже більше осмислюється, обраховується, для цього шукають ресурси», – розповів під час інтерв’ю для НВ голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

загрузка...
Еще одна новость

Як безпечно їздити під час дощу. Пам’ятка від патрульних

09.10.2016 г. в 12:36, mmr

Патрульні поліцейські Львова попереджають водіїв про погіршення погодніх умов та у зв’язку з цим видали пам‘ятка про безпечне водіння під час дощу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Патрульної поліції Львова. 1.Глибокі калюжі на дорозі краще переїжджати повільно і обережно. Під ними, можуть бути колодязі каналізації та теплотрас…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Мечта коллекционера: найден заброшенный сарай с раритетными авто

09.10.2016 г. в 12:36, autodriving

Некоторые автомобили из заброшенного сарая уже выставили на аукцион. Во Франции найден старый амбар, в котором пылилось около сотни винтажных автомобилей, среди которых Bugatti, Porsche, Maserati, Ferrari. Общая стоимость пока не подсчитывалось, но один из редчайших Ferrai несмотря на состояние уйдет с молотка за 12 миллионов долларов.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть