Український стартап запустив гаджет для пошуку викрадених авто

09.10.2016 г. в 14:56, finance

Українська компанія «Тім Бернерс Груп» запустила пристрій «Автозакладка» — GPS-маяк, що допомагає стежити за своїм автомобілем і шукати його у випадку викрадення.

Компанія працює на ринку вже 3 роки, розробляючи телекомунікаційні рішення на кшталт «розумного Wi-Fi», систем автодозвону, IP-телефонії і т. д. На ідею GPS-гаджета для спостереження за своїм автомобілем їх наштовхнув запит від Coca-Cola щодо розробки рішення, яке б дозволяло моніторити, де знаходяться брендовані холодильники, щоб зменшити кількість крадіжок.

Сервіс «Автозакладка» — це GPS-маяк + додатки для iOS і Android. Маячок ховається в авто і велику частину часу проводить в сплячому режимі. Він виходить на зв’язок з додатком, щоб власник міг визначити місцезнаходження авто, певну кількість разів на добу (це настроюється через додаток). Зазвичай — це від 1 до 4 разів на добу, у такому режимі батарейка маячка розрахована на 1500 сеансів зв’язку.

Сам маяк коштує 1800 грн, сервіс працює по абонплаті за 30 грн на місяць користувач отримує додаток, SIM-карту, послуги сервісного центру кабінет на сайті, за 60 грн — усе те ж саме плюс пошук викраденого автомобіля.

загрузка...
Еще одна новость

Объявлены претенденты на звание лучшего автомобиля в мире

09.10.2016 г. в 14:56, hronika

Победителей объявят 17 апреля 2017 года в рамках Нью-Йоркского автосалона. Организаторы конкурса «Всемирный автомобиль года» (World Car of the Year, WCOTY) опубликовали список претендентов на звание лучшей машины в мире в 2017 году. За победу в основном конкурсе поборются 22 модели, передает интернет-издание Хроника.инфо со ссылкой на Мотор. Представители…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Названа неожиданная причина серьезных аварий

09.10.2016 г. в 14:56, hronika

Автомобильные выбросы резко увеличивают аварийность. Из-за загрязнения воздуха происходят сотни аварий на дороге, считают эксперты Лондонской школы экономики. О результатах проведенного исследования сообщает пресс-служба учебного заведения. Они проанализировали данные за последние пять лет и обнаружили, что когда уровень диоксида азота в воздухе…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть