Була вантажна – стала легкова: Акцизний податок при переобладнанні ТЗ

09.10.2016 г. в 19:03, myvin

Головне управління ДФС у Вінницькій області нагадує правила обчислення та сплати акцизного податку при переобладнанні ввезених вантажних транспортних засобів у легкові автомобілі.

Насамперед, платником акцизного податку є власник ввезеного на митну територію України вантажного транспортного засобу, що переобладнується у легковий автомобіль, з якого справляється акцизний податок.

Датою виникнення податкових зобов'язань у разі здійснення переобладнання вантажного транспортного засобу у легковий автомобіль є дата видачі документа про відповідність переобладнаного автомобіля вимогам безпеки дорожнього руху.

Термін сплати - не пізніше дати подання документів до органу внутрішніх справ України для реєстрації або перереєстрації такого транспортного засобу.

Акцизний податок з операції з переобладнання вантажного транспортного засобу, який відповідає товарній позиції 8704 згідно з УКТЗЕД, у легковий автомобіль, що відповідає товарній позиції 8703 згідно з УКТЗЕД, обраховується за ставками, визначеними у підпункті 215.3.5 1 пункту 215.3 статті 215 Кодексу, розмір яких залежить від коду продукції згідно з УКТ ЗЕД, робочого об'єму циліндрів двигуна та терміну експлуатації (нові транспортні засоби або ті, що використовувались не більш як/понад п'ять років).

Оскільки ставка акцизного податку встановлена у євро, розрахунок суми податку здійснюється за офіційним курсом гривні до курсу євро, встановленим Національним банком України, що діє на перший день кварталу, в якому видається документ про відповідність переобладнаного автомобіля вимогам безпеки дорожнього руху.

загрузка...
Еще одна новость

Как защитить автомобиль от дорожных реагентов

09.10.2016 г. в 19:03, avtoblog

Зима – это сложное время и для автомобилиста, и для пешехода. Необходимо не только усиливать внимание на дороге, но и подумать о защите обуви и автомобиля от воздействия реагентов. Как этого добиться, расскажет специалист компании по продаже антигололедных реагентов ГК «Крот» Евгений Кривенцов. -- Как защитить автомобиль от реагентов Зимой на тротуары и дороги рассыпаются противогололедные средства, которые негативно воздействуют на колеса и кузов автомобиля. Для того, чтобы уберечь свое транспортное средство, рекомендуется придерживаться таких правил: Перед началом зимы необходимо провести антикоррозийную обработку кузова. Особое внимание должно уделяться различным повреждениям. Установите подкрылки. Они защитят одну из самых слабых частей кузова, которые чаще всего страдают от коррозии. Перед началом холодов необходимо обработать полиролями лакокрасочное покрытие автомобиля. Они помогут…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Продемонстрували двигун, який вб’є дизельні двигуни (Відео)

09.10.2016 г. в 19:03, mmr

Не завжди автомобільні салони – це демонстрація саме автомобілів. Наприклад, марка Infiniti привезла в Париж новий двигун. На перший погляд, перед нами нічим не примітний дволітровий мотор, хоча і зі збільшеною віддачею – 270 к.с. і 390 Н∙м. Однак все найцікавіше приховано всередині. Адже такі показники досягаються зовсім не за допомогою турбін, як можна було б подумати. Головною особливістю технології VC-T стала можливість регулювати висоту ходу поршнів в залежності від потреб. Наприклад, коефіцієнт стиснення можна змінити від 8:1 для максимальної динаміки до 14:1 для економії палива. Тобто фактично один і той же автомобіль зможе їхати по-різному: в місті не «на повну силу», економлячи паливо. А на швидкісній трасі, навпаки, показуючи всю динаміку, на яку здатний. «Вбивця»…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть