Верховна Рада планує змінити пріоритетність руху деяких авто

10.10.2016 г. в 19:03, ckp

Комітет ВР з питань транспорту рекомендує прийняти за основу законопроект № 4246 про внесення змін до статті 41 Закону про дорожній рух щодо пріоритетності транспортних засобів, що рухаються по колу. Про це повідомляє Юрліга.

Законопроектом пропонується встановити, що перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

У країнах Європи на перехрестях, де організовано круговий рух, діє єдина схема руху Roundabout. Як свідчить офіційна статистика, кожен раз після введення в дію даної схеми аварійність на перехрестях зменшувалася приблизно на 80%, йдеться в пояснювальній записці. Тому прийняття змін дозволить і в Україні знизити аварійність на перехрестях, де організовано круговий рух.

Відзначимо, що також у Апараті ВР не підтримують прийняття законопроекту, оскільки вважають, що зазначене питання має регулюватися не законом, а підзаконним актом уряду.

загрузка...
Еще одна новость

Кого торкнеться нова дорожня реформа

10.10.2016 г. в 19:03, ckp

Верховна Рада нещодавно затвердила законопроект “Про дорожній рух та його безпеку”, який має на меті зміни у дорожній системі. До проекту вносили правки цілих 168 разів. Що ж зміниться на дорогах та кого це торкнеться? Досліджував Канал 24. Основним законом у сфері дорожнього руху та його безпеки з 1993 року лишається Закон “Про дорожній рух”. Останньої…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На Луганщине начали использовать новую технологию ремонта дорог

10.10.2016 г. в 19:03, comments

В Луганской области впервые для ремонта 13-километрового участка автодороги Р-07 «Чугуев — Меловое» использовали технологию холодного ресайклинга Об этом, как передают «Донбасс. Комментарии», сообщает пресс-служба Луганской областной военно-гражданской администрации. Эта технология предусматривает смешивание существующего дорожного покрытия с…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть