Стали на потік. В Україну почали масово завозити вживані автомобілі

10.10.2016 г. в 20:24, nv

За останній місяць кількість ввезених іномарок з пробігом зросла вдесятеро.

У вересні 2016 року на українському автомобільному ринку було зафіксовано 8,5 тис. первинних реєстрацій легкових автомобілів, з яких 2,7 тис. припало на машини з пробігом, повідомила галузева асоціація Укравтопром. Це вдесетеро більше, ніж у серпні цього року і на 73% більше, ніж за аналогічний період минулого.

Нагадаємо, що загальний обсяг первинних реєстрацій легкових автомобілів у серпні склав 5,9 тис. машин, з яких 5% (270 шт.) припало на частку вживаних автомобілів.

"Можна констатувати, що зараз автотуризм вже став на потік"

Найпопулярнішим брендом серед вживаних автомобілів у вересні став Volkswagen – 536 одиниць. Французькі автомобілі Renault посіли друге місце (508). Трійку лідерів замикає Skoda (321).

У вересні кількість реєстрацій нових автомобілів практично не змінилася, а от сегмент б/у злетів у 10 разів, відзначає старший аналітик ІК Арт Капітал Олексій Андрейченко: "Можна констатувати, що зараз автотуризм вже став на потік".

Різке зростання первинних реєстрацій легкових автомобілів з пробігом пов'язане з дією закону про тимчасове зниження ставок акцизу на машини з пробігом, які ввозяться для власного використання, пояснює директор департаменту маркетингу та економічного аналізу асоціації Укравтопром Георгій Овсянников.

З ним погоджується начальник відділу продажу автомобілів з пробігом Das Welt Auto Сергій Федчун. За його словами, більшість таких машин ввозиться перекупниками – тими, хто вже давно займається цим бізнесом за винагороду. Щоправда, частина автомобілів ввозять самостійно з майданчиків, які розташовані в Польщі в безпосередній близькості до кордону. “Там перекупники добре знають, на які бренди і моделі є попит в Україні. Але найчастіше це не особливо дорогі транспортні засоби з великим пробігом", – говорить Федчун.

За підсумками року, частка ввезених машин з пробігом становитиме не менше 25% від загальної кількості реєстрацій, прогнозує Овсянников. За його словами, ця цифра буде на рівні 15-16 тис.

За словами Андрейченка, місячний показник до кінця року подвоїться, а загальна кількість ввезених машин з пробігом у 2016 році досягне 20 тис.

загрузка...
Еще одна новость

Звичайний день у Севастополі (відео)

10.10.2016 г. в 20:24, nnovosti

Порушення закону - норма життя. А тому, що "скрєпи".

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У разі ДТП квиток — доказ для суду

10.10.2016 г. в 20:24, hromadskeradio

20% пасажирських перевезень в Україні — нелегальні. До основних правопорушень належать: пересування без дозвільних документів, відсутність квитків для пасажирів і навіть нелегальні перевезення в Крим. Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк розповідає про легальні та нелегальні пасажирські перевезення. Тетяна Трощинська: У суспільстві є міф, що пасажирські перевезення — це велика корупційна система, коли відмовляються сплачувати штрафи перевізники, а страждають водії. Що загрожує перевізникам, які не дотримуються вимог пасажироперевезення, і яке покарання за це передбачене? Михайло Ноняк: На сьогоднішній день на порушників пасажирських перевезень накладено штрафні санкції на суму більше 40 мільйонів гривень. До бюджету уже зібрано близько 15 мільйонів. Цей процес триває і досі. На…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Верховна Рада планує змінити пріоритетність руху деяких авто

10.10.2016 г. в 20:24, ckp

Комітет ВР з питань транспорту рекомендує прийняти за основу законопроект № 4246 про внесення змін до статті 41 Закону про дорожній рух щодо пріоритетності транспортних засобів, що рухаються по колу. Про це повідомляє Юрліга. Законопроектом пропонується встановити, що перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу. У країнах Європи на перехрестях, де організовано круговий рух, діє єдина схема руху Roundabout. Як свідчить офіційна статистика, кожен раз після введення в дію даної схеми аварійність на перехрестях зменшувалася приблизно на 80%, йдеться в пояснювальній записці. Тому прийняття змін дозволить і в Україні знизити аварійність на перехрестях, де організовано круговий рух. Відзначимо, що також у Апараті ВР не підтримують прийняття законопроекту, оскільки вважаю…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть