Поповнення бронетехніки – «КрАЗ» презентував новий всюдихід Хaлк

11.10.2016 г. в 23:15, energolife

Повнопривідне авто розроблено для захисту екіпажу від вибуху мін та обстрілів із автоматичної зброї. На відміну від аналогічних авто виробництва «КрАЗ», «Халк» не матиме рами, деталі кріпитимуться до кузова.

Виробник позиціонує «Халка» як важкий броньований всюдихід, що ставить його в одну лінійку з «Ураганом», «Шреком» та «Фіоною». Базою для всюдихода став КрАЗ-5233. Завдяки такій конструкції двигун, підвіска та інші конструктивні елементи автомобіля закріплені безпосередньо на несучому корпусі.

Повну масу авто, порівняно з «однокласниками», вдалося зменшити на 2 тонни – вона складає 16 тонн. Висота автомобіля також зменшилася.

Бронекузов має V-подібну конструкцію, яка забезпечує розсіювання вибухової хвилі. Завдяки цьому вдалося довести балістичний захист бронеавтомобіля до рівня 2 по стандарту STANAG 4569. Протимінний захист - рівень 2а і 2б по за тим же стандартом: авто витримує підрив міни (6 кг в тротиловому еквіваленті) під будь-яким з коліс або днищем. Також на авто встановлено багатошарове куленепробивне скло, із внутрішнім шаром виконаним із подвійного полікарбонату. Салон розрахований на екіпаж з 12 осіб.

Обладнувати «Халків» будуть 310-сильними дизельними двигунами із турбонаддувом , який розганяє бронеавто до 90 км на годину.

Довідка:

«КрАЗ-Халк» - багатоцільовий броньований автомобіль підвищеної прохідності класу MRАP (mine resistant ambush protected). Він призначений для оперативної доставки особового складу військових підрозділів по всіх видах доріг, бездоріжжю і місцевості, їх вогневої підтримки, для чого оснащений сучасним озброєнням і засобами активної і пасивної захисту, а також транспортування вантажів і устаткування різного призначення.

Дебют нового бронеавтомобіля торгової марки «КрАЗ» відбудеться на столичній виставці «Зброя та безпека». Із 11 по 14 жовтня на експозиції ПАТ «АвтоКрАЗ» фахівці компанії проводитимуть презентацію авто.

загрузка...
Еще одна новость

Все подробности о новом автомобиле ЗАЗ с прицепом и ГБО

11.10.2016 г. в 23:15, autotheme

На Столичном Автошоу 2016 состоялся дебют развозного фургона ZAZ VIDA с двигателем на газе, в паре с вместительным, крытым прицепом. ZAZ VIDA фургон разработана для представителей малого и среднего бизнеса. В качестве агрегатной базы использован хорошо известный у нас с кузовами хэтбек и седан автомобиль ZAZ VIDA. Машина имеет снаряженную массу 1205 кг (с ГБО) и может перевозить до 750 кг груза (с ГБО – 700 кг). Грузовой отсек имеет полезный объем около 3000 л — и в него свободно входит европаллета. Под капотом стоит 1,5-литровый бензиновый двигатель F15S3 Евро 5, модернизированный под работу на газе. Мощность его – 84 л.с., с ГБО – 76 л.с. Максимальный крутящий момент – 128 (126) Нм при 3000 об/мин. При работе на бензине расход топлива составляет:…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Превышение и наказание: как в Германии штрафуют лихачей

11.10.2016 г. в 23:15, dw

Превышение скорости движения и наказание За существенное превышение скорости в Германии ежегодно наказывают свыше двух миллионов водителей - штрафами и баллами в картотеке Федерального ведомства автодорожного транспорта во Фленсбурге. Этих баллов в Германии боятся больше денежных наказаний. Сгорают они нескоро. Набрал 8 баллов - лишился прав! Придется делать новые. Превышение скорости сверх разрешенной до 20 км/ч штрафных баллов за собой не влечет, поэтому в статистике эти нарушения не учитываются. Денежные штрафы за них составляют от 10 до 35 евро. Слишком быстрая езда внутри населенных пунктов обходится дороже, чем за их чертой. Превышение на 21-25 км/ч - 80 евро и один балл, на 51-60 км/ч - 280 евро, 2 балла и два месяца лишения прав. В населенных пунктах разрешено 50 км/ч, за их пределами…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть