Поліцію пересадять на електромобілі Volkswagen

14.10.2016 г. в 00:21, mmr

Гібридні автомобілі для поліції – це добре, електромобілі – краще.

Поліцейське управління Албанії отримало для використання компактні електричні хетчбеки Volkswagen e-Golf. Як повідомляє видання Associated Press, «зелені» автомобілі будуть заряджатися тільки в поліцейських дільницях, оскільки в цій європейській державі немає жодної спеціальної зарядної станції.

Скільки саме електричних моделей Volkswagen e-Golf отримала албанська поліція – не уточнюється. Однак судячи з опублікованих фотографій, автопарк поліцейського управління поповнило як мінімум 11 автомобілів.

Виступаючи перед журналістами Саймір Тахірі – Міністр внутрішніх справ Албанії – пояснив, що автопарк електричних транспортних засобів буде не великим. Причому, він стане єдиним автопарком подібних службових автомобілів в регіоні і п’ятим за рахунком у всій Європі. Зі слів Міністра, «поліцейські Volkswagen e-Golf не витратять ні краплі палива, а поїздка на відстань сто кілометрів буде коштувати як горнятко кави».

Нагадаємо, електричний хетчбек Volkswagen e-Golf укомплектований електричним двигуном, який здатний генерувати 115 к. с. На розгін з нуля до 100 км/год автомобілю необхідно 10,4 секунди. Заявлений запас ходу – від 110 до 150 кілометрів.

загрузка...
Еще одна новость

Покупка автомобиля по доверенности: попасть впросак проще, чем кажется

14.10.2016 г. в 00:21, autonews

Сама по себе доверенность, как документ, даёт право на управление транспортным средством, при этом ни о каких финансовых взаимообязанностях между продавцом и покупателем в нём не говорится. Если вам попадётся «не чистый» на руку продавец, то элементарно может онулировать документ в одностороннем порядке и через суд отобрать автомобиль. Автомобиль, на период продажи вам, может находиться в качестве залога под кредит исходного владельца и в любой момент будет у вас конфискован. Вряд ли владелец вернёт вам хоть часть денег. Вы не сможете перепродать своё авто в случае необходимости, поскольку не каждый человек согласится на «передоверение» от вашего лица. При необходимости продажи авто или продления доверенности вам необходимо разыскивать настоящего владельца. В случае смерти первого владельца, все права на имущество переходят его родственникам, наследникам, которые также в судовом порядке…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Жуткая авария в Хмельницкой области: СМИ рассказали подробности (ВИДЕО)

14.10.2016 г. в 00:21, daily

Автобус с пассажирами врезался в грузовик, который ехал навстречу. Четверо человек погибли. Еще 13 - в больнице. Аварии на этом участке дороги - не редкость. В чём причина?

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть