Як вас може обдурити страхова компанія

13.10.2016 г. в 13:41, znaj

Страхування автомобіля – найперша річ, про яку слід дбати водіям. Проте не всі компанії працюють за прозорими схемами – часто можна стати жертвою обману і витратити кошти на вітер.

Нещодавно більше десятка постраждалих звернулися до українського страхового омбудсмена з інформацією про те, як страхові компанії практично легально відмовляють автовласникам у повній виплаті з автоцивілки (ОСЦПВ).

Найбільш розповсюджений обман деяких українських страхових компаній полягає в тому, що вони в заяві на виплату відшкодування пропонують потерпілому, який отримує відшкодування, поставити підпис в декількох місцях на папері. Відповідно, заявник змушений поставити свій підпис скрізь, де від нього вимагають.

Втім, виділена сума на ремонт авто після ДТП часто не покриває витрат водія. Згідно з законом, громадянин буде змушений звернутися по відшкодування до винуватця аварії.

За словами Юрія Чунихина, голови правління Українського страхового омбудсмена, щоб не потрапити в таку пастку несумлінного страховика, потрібно подавати в страхову не її заяву про виплату, в якому є даний пункт Про згоду, а розміщене на сайті МТСБУ.

Адже в статті 35 закону "Про обов'язкове страхування відповідальності власників транспортних засобів" прописаний винятковий перелік інформації, який повинен міститися в заяві на виплату страхового відшкодування.

Усі нові пункти, які додають страховики, не є законними, це тільки черговий спосіб обдурити водія.

загрузка...
Еще одна новость

Новые автомобили Volvo будут "общаться" друг с другом

13.10.2016 г. в 13:41, bin

Некоторые новые автомобили Volvo получат поддержку межавтомобильной коммуникации, что позволит водителям получать предупреждения о различного рода опасностях на дорогах. Система появится в автомобилях Volvo 90 серии - об этом рассказал изданию Automotive News вице-президент компании по исследованиям и разработкам Петер Мертенс (Peter Mertens). Технология…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Броня для піхоти: огляд бронеавтомобілів формули 4х4

13.10.2016 г. в 13:41, cheline

«Варта-2» У грудні 2015 року українська компанія «Українська бронетехніка» викотила новий бронеавтомобіль, створений в інтересах Національної Гвардії України. Походження машини невідоме, оскільки така фірма раніше виробництвом бронетехніки не відзначалася. Є версія, що це білоруська розробка, яку просувають на український ринок. Машина має протимінний…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть