Яку небезпеку для водіїв таїть в собі опале осіннє листя?

15.10.2016 г. в 11:04, mmr

Осінній листопад – головний біль для автомобілістів. Якщо машина припаркована на ніч під деревами – готуйтеся приділити кілька хвилин, щоб зібрати опале листя. Тим більше, що воно нерідко залазить у всі щілини.

Але це ще півбіди. Багато часу на очищення не знадобиться, та й двигун авто можна за цей час прогріти. Набагато небезпечніше опале листя на дорозі. Навіть у суху походу воно погіршує зчеплення коліс з дорожнім покриттям і збільшують гальмівний шлях.

А після дощу листя стає слизьким, як лід. Особливо проблематично це в місті на бруківці або на заміських трасах, де швидкісний режим вище.

Водії, будьте обережніше – дотримуйтесь безпечної швидкості і по можливості утримайтеся від різких гальмувань. Тим більше, якщо поки стоїть літня гума. Водіння восени має свої нюанси, і зайвий раз перестрахуватися не завадить.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні засвітилася єдина в світі Lamborghini, побудована для президента

15.10.2016 г. в 11:04, mmr

Lamborghini, побудована для президента, з початку 2016 року зареєстровано в Києві і періодично зустрічається на дорогах України, пише autocentre.ua. Є інформація, що перед нами саме Lamborghini Diablo VTS 6.0 – та сама єдина в світі машина, зроблена спеціально для тодішнього керівника компанії Франца-Йозефа Пефгена (Franz-Josef Paefgen). Як свідчить…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Простые советы, как повысить водительское мастерство

15.10.2016 г. в 11:04, telegraf

Простые советы, которые никогда не будут лишними. Учиться никогда не поздно! Эта прописная истина в полной мере относится и к водителям. Переоценка собственных сил – одна из распространенных причин ДТП. А хорошие советы, никогда не будут лишними. Мы выбрали простые советы как повысить водительское мастерство. 1. В повороте смотрите туда, куда…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть