КрАЗ-260 – потужна вантажівка для безнадійного бездоріжжя

15.10.2016 г. в 23:18, mmr

КрАЗ-260 був створений в шістдесятих роках минулого століття колективом Кременчуцького автомобільного заводу під керівництвом В.В. Тоболін. Основним його призначенням стала заміна вантажного автомобіля КрАЗ-255Б.

Новинка отримала взяту від КрАЗ-250 суцільнометалеву кабіну. З метою поліпшення огляду з кабіни її зрушили вперед, що дозволило збільшити довжину вантажної платформи.

Вантажівка отримала форсований мотор ЯМЗ-238 «Л» з турбонагнітачем. Все це дозволило збільшити вантажопідйомність на 1,5 т.

Випробовувало даний автомобіль НДІ-21, проте, навіть після отримання позитивних результатів, запуск його в серійне виробництво затримався у зв’язку з відсутністю на заводі виробничих ліній з виготовлення кабін з металу. В результаті чого виробництво КрАЗ-260 почалося тільки в 1981 році і тривало до 1993 року.

Основним призначенням даної вантажівки було перевезення вантажів та особового складу Радянської Армії, як по облаштованим дорогах, так і по бездоріжжю. Так само він міг буксирувати літаки масою не більше 72-х тонн.

КрАЗ-260 мав повний привід, короткі звіси, і централізовану систему регулювання тиску в шинах. Вантажна платформа була тентованая і мала відкидаються лавки, тент і дуги.

Дизельний мотор ЯМЗ-238Л оснащувався турбонагнітачем, передпусковим підігрівачем, а також системою «Термостат», яка полегшувала запуск силового агрегату в умовах низьких температур. Так як енергію відпрацьованих газів частково поглинав турбонагнітач, в конструкції машини був відсутній глушник.

Розробники вантажівки скористалися чотириступінчастою МКПП з синхронізаторами на всіх передачах, а також двоступеневою роздавальною коробкою. При цьому в останню був вмонтований міжосьовий диференціал.

Рульовий механізм мав гідравлічний підсилювач. Підвіска була ресорна, а робоче гальмо – барабанного типу.

З додаткового устаткування цієї машини можна відзначити опалювальну і вентиляційну систему, встановлену на даху кабіни фару-шукач, а також радіоприймач.

загрузка...
Еще одна новость

Китаянка спалила автомобиль, чтобы стать популярной (видео)

15.10.2016 г. в 23:18, novoston

Видеоролик, который показал горящий автомобиль, был недавно опубликован в интернете. Видео очень быстро стало популярным в сети. Китаянка заявила, что не хотела полностью сжигать авто, а просто хотела дать ей немного погореть. Надеясь привлечь внимание к горящему авто, она даже не заметила, как оно полностью сгорело. Изначально китаянка решила…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Немецкие эксперты раскритиковали Tesla

15.10.2016 г. в 23:18, avtoblog

По их мнению автопилоты Тесла - несут "значительную опасность дорожному движению". Об этом говорится в докладе, подготовленном для министерства транспорта Германии передает агентство ссылаясь на оригинальную публикацию в журнале Spiegel, редакция которого и получила этот отчет. Специалисты Федерального дорожного научно-исследовательского института…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть