Subaru підготувала абсолютно нову модель автомобіля

16.10.2016 г. в 01:22, automotoclub

Subaru готується в листопаді нинішнього року в ході автомобільного заходу в Лос-Анджелесі представити публіці свою абсолютно нову модель.

Така інформація з'явилася в розпорядженні зарубіжних ЗМІ, що посилаються на власних інсайдерів в компанії. Інформації про те, яка саме новинка буде представлена, немає. Залишається також невідомим, чи буде це концепт-кар або товарний зразок.

У рамках минулого Лос-Анджелеського мотор-шоу, нагадаємо, компанія продемонструвала передвісника седана Impreza останньої генерації. У 2013-му В Штатах був представлений прототип седана Legacy актуальною генерації, а також новий WRX.

Можливо, в цьому році Subaru привезе на Лос-Анджелеський автосалон передвісника нового кросовера, який згодом замінить собою позашляховик Tribeca. Раніше в Мережі з'являлася інформація про те, що серійний варіант новинки в семимісному виконанні може вийти на авторинок в 2017-2018 роках.

загрузка...
Еще одна новость

КрАЗ-260 – потужна вантажівка для безнадійного бездоріжжя

16.10.2016 г. в 01:22, mmr

КрАЗ-260 був створений в шістдесятих роках минулого століття колективом Кременчуцького автомобільного заводу під керівництвом В.В. Тоболін. Основним його призначенням стала заміна вантажного автомобіля КрАЗ-255Б. Новинка отримала взяту від КрАЗ-250 суцільнометалеву кабіну. З метою поліпшення огляду з кабіни її зрушили вперед, що дозволило збільшити довжину вантажної платформи. Вантажівка отримала форсований мотор ЯМЗ-238 «Л» з турбонагнітачем. Все це дозволило збільшити вантажопідйомність на 1,5 т. Випробовувало даний автомобіль НДІ-21, проте, навіть після отримання позитивних результатів, запуск його в серійне виробництво затримався у зв’язку з відсутністю на заводі виробничих ліній з виготовлення кабін з металу. В результаті чого виробництво КрАЗ-260 почалося тільки в 1981 році і тривало до 1993…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Китаянка спалила автомобиль, чтобы стать популярной (видео)

16.10.2016 г. в 01:22, novoston

Видеоролик, который показал горящий автомобиль, был недавно опубликован в интернете. Видео очень быстро стало популярным в сети. Китаянка заявила, что не хотела полностью сжигать авто, а просто хотела дать ей немного погореть. Надеясь привлечь внимание к горящему авто, она даже не заметила, как оно полностью сгорело. Изначально китаянка решила самостоятельно потушить пожар, однако все попытки закончились неудачей. Приехали пожарные, которые потушили огонь. После выяснения обстоятельств возгорания на женщину был наложен штраф.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть