Subaru підготувала абсолютно нову модель автомобіля

16.10.2016 г. в 01:22, automotoclub

Subaru готується в листопаді нинішнього року в ході автомобільного заходу в Лос-Анджелесі представити публіці свою абсолютно нову модель.

Така інформація з'явилася в розпорядженні зарубіжних ЗМІ, що посилаються на власних інсайдерів в компанії. Інформації про те, яка саме новинка буде представлена, немає. Залишається також невідомим, чи буде це концепт-кар або товарний зразок.

У рамках минулого Лос-Анджелеського мотор-шоу, нагадаємо, компанія продемонструвала передвісника седана Impreza останньої генерації. У 2013-му В Штатах був представлений прототип седана Legacy актуальною генерації, а також новий WRX.

Можливо, в цьому році Subaru привезе на Лос-Анджелеський автосалон передвісника нового кросовера, який згодом замінить собою позашляховик Tribeca. Раніше в Мережі з'являлася інформація про те, що серійний варіант новинки в семимісному виконанні може вийти на авторинок в 2017-2018 роках.

загрузка...
Еще одна новость

КрАЗ-260 – потужна вантажівка для безнадійного бездоріжжя

16.10.2016 г. в 01:22, mmr

КрАЗ-260 був створений в шістдесятих роках минулого століття колективом Кременчуцького автомобільного заводу під керівництвом В.В. Тоболін. Основним його призначенням стала заміна вантажного автомобіля КрАЗ-255Б. Новинка отримала взяту від КрАЗ-250 суцільнометалеву кабіну. З метою поліпшення огляду з кабіни її зрушили вперед, що дозволило збільшити…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Китаянка спалила автомобиль, чтобы стать популярной (видео)

16.10.2016 г. в 01:22, novoston

Видеоролик, который показал горящий автомобиль, был недавно опубликован в интернете. Видео очень быстро стало популярным в сети. Китаянка заявила, что не хотела полностью сжигать авто, а просто хотела дать ей немного погореть. Надеясь привлечь внимание к горящему авто, она даже не заметила, как оно полностью сгорело. Изначально китаянка решила…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть